Veebimajutus.ee suurendas 2014 aastal oluliselt hallatavate .ee domeenide hulka

16.12.2014

Veebimajutus.ee kasvatas 2014. aastal hallatavate domeenide hulka enam kui 3200 võrra ning haldab tänase seisuga kokku pea 12 000 .ee domeeni. Kokku kasvas Eestis registreeritud .ee domeenide hulk aastaga 9%.

PRESSITEADE:

Eesti Interneti Sihtasutuse novembris läbiviidud uuringust selgus, et .ee domeeni haldajatest 94% on registripidaja klienditeenindusega rahul või väga rahul ning valdaval osal halduskontaktidest ei ole registripidajaga probleeme esinenud. Küsitletute hinnangul on olulisimaks kriteeriumiks registripidaja valikul teenuste kasutusmugavus ja hind.

Veebimajutus.ee juhi Margus Merilai sõnul on ettevõte teenuste arendamisel alati lähtunud klientide eelistustest: „Kõik Veebimajutus.ee teenused on välja töötatud klientide kasutusmugavust silmas pidades. EISi korraldatud uuring ja meie hallatavate domeenide hulga pidev kasvamine näitavad selgelt, et oleme valinud õige tee. Nende näitajatega on Veebimajutus.ee registripidajate turul Elioni ees kindlal teisel positsioonil.“

Tänase seisuga teenindab Veebimajutus.ee 11 450 .ee domeeni (aastane kasv 3200) ja tuhandeid rahvusvahelisi tipptaseme domeene. Kokku kasvas Eestis registreeritud .ee domeenide hulk 2014. aastal 9%.

Merilai sõnul on ettevõtte eesmärk saavutada liidripositsioon Eesti turul. „Oleme võtnud kindlaks eesmärgiks kasvada suurimaks registripidajaks Eestis. Selleks langetasime .ee domeenide hinda 3€ võrra ning pakume nüüd esimesena Eestis tipptaseme domeene aastatasuga 12,9€. Eesti Interneti SA kavatseb domeenide hinda langetada järgmisel aastal, meie tegime seda juba täna – meil on olnud edukas aasta ja soovime klientidele vastu tulla.“

Veebimajutus.ee on tegutsenud 15 aastat domeenide registripidajana ja serveriteenuste pakkujana. Suurimate klientide hulka mitmed ministeeriumid ja riigiasutused, samuti Olerex, GoAdventure, Lufthansa, Arco Vara, Pristis, Cherry, MyLook  jpt. Veebimajutusteenuseid ja domeenide haldamist pakutakse enam kui 15 000 kliendile.

‹ Loe kõiki uudiseid

Cart