cloud cloud cloud

Hea veeb vajab häid spetsialiste - leia endale sobiv partner

Meil on aastatega välja kujunenud koostööpartnerid, keda usaldame ja soovitame. Valiku lihtsustamiseks on ka välja toodud, kes millise veebitöö peale eriti mihkel on ning toome välja ka tehtud tööd. Soovime head koostööd!
Leiame sulle sobiva partneri
Tulemuslik SEO ehk otsingumootoritele optimeerimine. SEO koolitused ja konsultatsioonid. SEO, UX ja UI auditid. Kodulehed, mille iga detail on paigas.
Pilt Ruudus on terviklahendusi pakkuv loovagentuur Tallinnas ja Tartus. Digiturundus ning loovlahendused.
Pilkupüüdvad ja professionaalsed kodulehed, mis on detailideni kohandatud Sinu soovidele. Tee meiega koostööd ja avasta uus maailm – koduleht müüb ka siis, kui Sina magad!
Aitan luua kodulehe/e-poe täislahenduse või parendada olemasolevat- eesmärgiga suurendada müüki ja ettevõtte tuntust.
Tööülesannete automatioseerimine, tarkvara arendus, kodulehearendus.
Meie põhitegevuseks on ettevõtte eesmärkidele ja vajadustele suunatud veebi- ja maandumislehtede loomine, kuid teeme ka e-poode ja muid veebisüsteeme.
Selged & kaasaegsed veebilehed aitavad võita turgu. Meie teeme selliseid veebilehti!
Meie teeme LIHTSAID ja KASUTAJASÕBRALIKKE veebilehti ja e-poode. Parim terviklahenduse hinna ja kvaliteedi suhe.
Veebiarenduse terviklahendused läbimõeldult ja tulemustele orienteeritult. Erilahendused. Kodulehed. E-poed. Protsesside digitaliseerimine & automatiseerimine.
Kodulehtede valmistamine Wordpressi baasil Kodulehtede haldamine Interneti turundus
Turundusteenused väikeettevõtjatele. Sotsiaalmeedia strateegia ja haldus, kodulehe tegemine ja haldus, kujundustööd.
Lihtne ja mugav meiliturunduse tarkvara, millega e-kirju koostada ja saata ning turunduskampaaniate kvaliteeti ja tõhusust tõsta, vähendades ettevalmistusteks kuluvat aega ja ressursse.
Estintech - Teie usaldusväärne partner veebilahenduste loomisel ja elektroonika valdkonnas. Pakume IT haldust, veebiarendust ning oma brändi elektroonikatooted.
Ole Googles nähtav. Toetame Sinu ettevõtte kasvu ja arengut kogu SEO protsessi käigus. Kui Sa soovid suurendada oma ettevõtte nähtavust? Orgaaniline Google liiklus aitab.
Sinu eesmärke täitvate kodulehtede ja e-poodide loomine, haldus, SEO + mugavad individuaalkoolitused.
E-poodide loomine ja haldamine platvormidel Magento 2 ning Woocommerce. Kodulehtede valmistamine.
Kodulehe tegemine mõne päevaga ja soodsalt. See on eristuv ja Sinu ettevõtte vajadustele vastav.
Turundusteekonna loomine ja tehniline teostus.
Turunduse ja kommunikatsiooniga seotud koolitused ja konsultatsioonid uute oskuste omandamiseks nii eraisikutele kui ka mikro- ja väikeettevõtjatele.
BluCloud on digitaalmeedia agentuur. Meie meeskond koosneb oma ala spetsialistidest, kelleks on nii loov- kui ka äriinimesed.
We help entrepreneurs build their audiences on social media and monetize it.
-Virtuaalse assistendi teenused -Kodulehtede loomine, uuendamine ja haldamine -Tekstitoimetus
Kui Teie ettevõtte jaoks on oluline kliendibaasi kasvatamine ja külastajate heaolu, loome Teile kaasaegse ja isikupärase kodulehe või e-poe, mis loob lisaväärtust.
Meilt saad unikaalse kujundusega ja garanteeritud kvaliteediga kodulehte soodsamalt kui teistelt sama klassi tegijatelt.
Kaasaegsed kodulehed/e-poed, kvaliteetsed ja pilkupüüdvad logod/visiitkaardid ning erinevate trükisete kujundused. Kaasaegse veebilehe omanikuks vaid mõne päevaga ja soodsalt!
Virtuaalne assistent väikeettevõtjale. Abistan digiturvalisuse, sotsiaalmeedia ja administreerivate ülesannetega.
Meie fookuseks on kiirete veebilehtede loomine ning optimeerimine otsingumootoritele ehk eesmärk on veebilehele rohkem orgaanilist liiklust tuua.
Oleme keskendunud veebilehtede loomisele, kuid oskame teha ka palju muud. Saame pakkuda teile täislahendust algusest lõpuni.
Digiturundus (Meta, Google, LinkedIn jne); SEO ja CRO; Meediplaneerimine; E-posti turundus; Turunduskoolitused; Online Reputation Management.
Märksõnade listi koostamine (milliseid märksõnu sihtida), Google Ads kampaaniate seadistus ja igakuine hooldus.
Kodulehtede ja E-poodide loomine ning haldus. SEO, Google ja Facebook reklaam. Eelnevalt mainitud teenuste nõustamine.
Assistendikool on virtuaalassistentide koolituste maaletooja Eestis. Pakume koolitusi, õppematerjale ja mentorlust neile, kes soovivad alustada VA-na või end selles arendada.