Uuenes Tee-ise-veeb majutusteenuse veebiehitustööriist

3.07.2015

Meie populaarses Tee-ise-veeb majutusteenuses sisalduv veebiehitustööriist Edicy sai endale uue nime ja värske sisu. Veebiehitustööriist Voog on Edicy tegijate poolt uuesti nullist ehitatud ja disainitud lahendus, et viia kodulehe ehitamise ja haldamise kogemus järgmisele tasemele.

Uues ja veel lihtsamas veebiehitustööriistas on rohkem kujundusi ja võimalusi kui Edicys. Sellega saab ehitada tõeliselt peenekoelisi ja mobiilsetel seadmetel kohanduvaid kodulehti. Laiem valik tööriistu tekstide, piltide ja muu sisu vormistamiseks. Rohkem vahendeid saidi üldise väljanägemise ja tunnetuse timmimiseks. Lisaks on veebiehitustööriista kaane all võimsad uued vahendid arendajatele (API, desktop-tööriistad jne). 

Uue veebiehitustööriista kasutajakogemus on sarnane. Ei ole vaja midagi uut õppida vaid lihtsalt veidi kohaneda. Ülesehitus ja loogika on kasutajatele tuttavad ning meie olemasolevad kliendid on toimunud muudatused ja võimalused juba rõõmuga vastu võtnud.

Uutele huvilistele pakume Tee-ise-veeb terviklahendust koos e-posti, majutuse ja kodulehe tegemise ning haldamise tööriistaga tasuta. Promokoodiga 1KVGPR saad Tee-ise-veeb teenust 1 kuu täiesti tasuta proovida.

Tutvu Tee-ise-veeb terviklahendusega lähemalt siit:
www.veebimajutus.ee/kodulehe-tegemine

‹ Loe kõiki uudiseid

Cart