Millal ma pean domeeni pikendama?

Domeeni kasutusõiguse pikendamistähtaeg sõltub domeenilaiendist. Mõne laiendi puhul saab domeeni pikendada igal ajahetkel kuni 10-ks aastaks. Sellisteks domeenideks on kõik .ee, .com, .net ja .org domeenid. Teisi domeene saab pikendada 60 päeva enne domeeni aegumist.

Kust ma saan teada, et minu domeen on aegumas?

Kui Sinu domeeni kasutusõigus hakkab lõppema, siis saadab meie usin veebirebane Sulle selle kohta teate. Selles teates on link, millele peale klikkides saad valida, kui pikaks ajaks Sa domeeni kasutusõigust pikendada soovid. Pärast valiku tegemist saad sooritada makse. Domeeni saab pikendada ka iseteeninduses.

Vali domeen(id), mida soovid pikendada ja vajuta ‘Pikenda’.

Nüüd kuvatakse Sulle arveldusandmed, mida saad vabalt ise muuta. Samuti saad valida, kui pikaks ajaks Sa domeeni pikendad. Oma valiku kinnitamiseks vajuta "Kinnita ja pikenda".

 

Arve saad tasuda sealsamas pangalingiga või alla laadida pdf-na. Pane tähele – domeeni pikendatakse alles pärast arve tasumist!

Kuldne soovitus: Ära jäta domeeni pikendamist viimasele minutile! Kui teed ülekande nädalavahetusel või riigipühal, siis ei pruugi makse õigeks ajaks meie rebaseni jõuda ja domeen võib ikkagi aeguda ning karantiini minna. 

Mis siis saab siis, kui pikendan oma domeeni juba varem?

Kui domeeni aegumiseni on veel aega, kuid Sa oled juba pikendustaotluse esitanud ja makse tasunud, siis pikendatakse Sinu domeeni ikkagi alates domeeni aegumise kuupäevast ja vastavalt Sinu valitud perioodile. Seega Sa ei kaota ei ajas ega ka rahas.

cloud cloud cloud
help
Tähtis küsimus jäi vastuseta? Küsi julgelt otse meie klienditoelt
Me aitame sul kindlasti oma küsimusele see tähtis vastus leida. Ja kui me seda teeme siis võtame kiiresti ühendust!
Klienditeenindus
Lisasime diili sinu ostukorvi, said ikka mega hea diili!

Vali paketi periood

1 kuu põhine arveldus

Kuus 12.08

Kokku 12.08

3 kuu põhine arveldus

Kuus 12.08

Kokku 36.24

6 kuu põhine arveldus

Kuus 12.08

Kokku 72.48

1 aasta põhine arveldus

Säästad 20% ehk -24.16

Kuus 10.07

Kokku 120.80

1 aasta
0.00
2 aastat
0.00
3 aastat
0.00
4 aastat
0.00
5 aastat
0.00
6 aastat
0.00
7 aastat
0.00
8 aastat
0.00
9 aastat
0.00
10 aastat
0.00