683 5188

Klienditugi

Levinud küsimused leiad siit ›
Saada oma küsimus ›

WordPress kodulehe tegemine – ühe klikiga paigaldamine

WordPress on populaarseim sisuhaldussüsteem kodulehe tegemiseks nii Eestis kui maailmas – tervelt iga neljas veebileht kasutab WordPressi. See on väga paindlik platvorm, mille taga seisab aktiivne kasutajaskond ja mis võimaldab luua nii blogi, e-poodi kui lihtsalt ettevõtte veebilehte. WordPress

WordPress kodulehe tegemine

WordPress on populaarseim sisuhaldussüsteem kodulehe tegemiseks nii Eestis kui maailmas.

7.75/ kuu*

Kuidas tellida WordPressi?

Registreeri domeen

Kõigepealt on vajalik domeeni ehk vaba veebiaadressi registreerimine - just sinna aadressile saad hiljem WordPressi lehekülje luua.

Paigalda ühe klikiga

Peale domeeni registreerimist saad meie iseteeninduses WordPressi ühe klikiga paigaldada ning sisu looma hakata. Kujunduse võid nii ise luua kui ka otsida mitme tuhande tasuta variandi seast.

Jaga veebilehte

Kui oled kindel, et leht näeb just selline välja nagu soovisid, siis saad oma uue WordPressi kodulehe, e-poe või blogi avalikuks teha ning seda sõprade ja klientidega jagada.

Miks valida WordPress?

Paigaldamine ühe klikigaPaigalda

Paigaldamine ühe klikiga

Meie iseteeninduses saad WordPressi paigaldatud vaid ühe hiireklikiga. Nii hoiad kokku aega ja säästad ehk niimõnegi halli juuksekarva.

Tasuta kujundused

WordPressile on saadaval rohkem kui 2300 tasuta kaunist kujundust – igaühele oma, vastavalt maitsele ja eesmärgile. Peale selle, et WordPressi kujundused on ilusad vaadata, on nad ka praktilised – paljud toimivad ka nutitelefonidelt lehte vaadates.

Paindlik lahendus

WordPress sobib nii isikliku blogi pidamiseks, kui ka ettevõtte veebileheks või e-poe mootoriks. Võimalused on peaaegu piiramatud. Kõikvõimalikke pluginaid ja lisasid saad otsida otse haldussüsteemi sees.

Palju arendajaid

Erilahenduste korral on võimalik alati pöörduda meie partnerite poole, kes aitavad vajadusel nii kujunduse, ülesseadmise, turunduse kui koodikirjutamise osas.

Statistika ja otsimootorisõbralikkus

WordPressi saad väga lihtsalt ära siduda näiteks Google Analytics statistikatööriistaga – nii näed, milliste märksõnadega veebilehele tullakse, millistel lehtedel veedetakse kõige enam aega, millistest maadest külastajad on ja palju muud. WordPress on loomulikult ka otsimootorisõbralik, et Google ja teised otsimootorid selle ilusti üles leiaksid.

Ülevaatlik haldamine

Kasutajaliidesesse sisse logides saad hea ülevaate sellest, kes on viimati kommenteerinud või postitanud või kas näiteks mõni uuendus on saadaval, mille saad paari klõpsuga aktiviseerida.

Proovi riskivabalt

Proovi meie teenust 30 päeva kasutada ja veendu ise selle kvaliteedis. Kui ei sobi, saad 100% raha tagasi.
Loe lähemalt
Tellimus ()