cloud cloud cloud

Loo ise või telli endale äge koduleht. Kodulehe tegemine pole kunagi nii lihtne olnud.

Sa ei pea olema programmerija, piisab vaid soovist ning mõnest klikist.
Ei tea, mida valida? Siis on eriti lihtne!
Vaata võrdlustabelit ja tee õige valik

Kolm kõige populaarsemat kodulehe tegemise võimalust Eestis

Vii enda äri ja veeb netti koos Veebimajutusega, sest keskendume ainult ühele - Sinu elu lihtsamaks tegemisele. Pakume mugavaid “buildereid” ja tasemel klienditeenindust juhuks kui peaksid abi vajama. Saad lihtsuse ja võimsuse - kõik ühest kohast.

Meie terviklahendused sisaldavad endas nii kodulehte, veebimajutust kui e-posti — kõik ühest kohast!

WordPress – super võimas kodulehe ja e-poe tegemise tööriist teadlikule isetegijale

WordPress on meie klientide seas kõige eelistatum kodulehe mootor. Seda kasutab lausa 70% klientidest. WordPress sobib suurepäraselt, kui oled varasemalt kodulehe tehnilise poolega kokku puutunud või soovid kodulehte spetsialistilt tellida.
Vali kodulehe kujundus paari klikiga
Töötab igas seadmes igal ajal
Saad isikliku e-posti aadressi
cloud cloud cloud

Voog - eestikeelne tööriist kodulehe ehitamiseks. Lihtne ja kiire.

Voog on Eestimaine ja lihtne kodulehe loomise tööriist. Meie klientide seas on see lahendus populaarne just alustajate seas, kes soovivad kodulehte ise luua, kuid pole varasemalt sellega kokku puutunud.
Tutvu Voogiga
al. 11.88 €/kuus Võrdlustabel
Vali kodulehe kujundus paari klikiga
Töötab igas seadmes igal ajal
Saad isikliku e-posti aadressi
cloud cloud cloud

Rätsepkoduleht – telli koduleht spetsialistilt ja meie partnerilt

Kui endal ei ole aega ega teadmisi kodulehe loomisega tegeleda, siis alati saab selle tellida ka meie partneri käest. Partnerite hulgas on palju veebispetsialiste, kes teevad kaasaegseid kodulehti. Kodulehe loomise hinnad on erinevad ning kindlasti leiad siit enda vajadustele vastava spetsialisti.
Leia digipartner
hinnad 500-2000€ keskmiselt
fox-head horn fox-head

Meie peres on üle 20 000 õnneliku liikme. Loe, mida üle 2000 kliendi kirjutavad!

Mida meilt tihti küsitakse?

Sellisel juhul tuleb domeen registreerida esialgu eraisiku nimele ja hiljem teha omanikuvahetus. Kui domeeni nimi on seotud ettevõtte nimega, siis tasub esmalt ära oodata Äriregistri poolne vastus, et kas antud ettevõtte nime saab ikka registreerida. Domeeni nime peale registreerimist muuta ei saa, siis tuleb lihtsalt uus domeen registreerida.
Esmalt on tarvis valida sobiv domeen, millele saab siis e-posti aadressi luua. Domeen tuleb registreerida enda kasutusõigusesse ja juurde valida meelepärane teenusepakett.
Jah, sest e-posti aadress luuakse konkreetse domeeni nime peale, mis peab olema aktiivne ehk registreeritud.
Domeeni registreering ja majutusteenus on eraldi tasuga - v.a kui tellida aastase makseintervalliga teenus, sellisel juhul on domeeni registreerimine tasuta.
Domeeni peab iga-aastaselt pikendama (registreerimisel ja pikendamisel saab valida ka pikema perioodi, et ei peaks iga aasta pikendamisega tegelema).
Kui firma tegevus on orienteeritud ainult Eesti turule, siis piisab .ee domeenist, muude laiendite olulisus ja vajadus sõltub sellest kuhu on äriline tegevus orienteeritud.
Registreerimise tasu sõltub domeenilaiendi valikust, näiteks .ee domeeni registreerimine aastaks on ainult 7.25€ ja .com domeen 10.5€ ning .eu domeen 5.75€. Hindadele lisandub käibemaks.
Kui tellida koduleht spetsialistilt, siis hind selgub pärast hinnapäringut. Lihtsamad kodulehed hinnavahemikku 500-1000€. Kodulehe tegija saab valida meie partnerite seast.
Kui soovite kodulehte ise teha, siis kodulehte on võimalik meie juures teha kas maailma kõige populaarsema WordPress kodulehe tegemise tarkvaraga või Eestis loodud Voog veebiehitajaga.
WordPress kodulehe tegemise võimalus on meil Veebimajutus Standard paketis sees hinnaga 8.90€ kuu ning Voog veebiehitaja on Tee-ise-veeb Standard paketis hinnaga 14.25€ kuu.
Hindadele lisandub käibemaks.
Kui tellida e-pood spetsialistilt, siis hind selgub pärast hinnapäringut (viide partneritele). E-poe tegija saab valida meie partnerite seast.
Kui soovite e-poodi ise teha, siis lihtsama e-poe tegemiseks sobib hästi Voog veebiehitaja. E-poe funktsionaalsus on Tee-ise-veeb Pluss paketis.
Paketi valik sõltub sellest, millise tarkvara/platvormil soovitakse kodulehte lehte luua või majutada. Standard ja Pluss paketil on võimalik ise teha WordPress veebiehitajaga endale uus koduleht ning Tee-ise-veeb paketis on Voog veebiehitaja.
Kõige alustajasõbralikum teenus
Vajad e-post või kodulehte? Milles küsimus! Oleme Sulle sinu teekonnal hea nõuga alati toeks! Ükski küsimus ei jää vastuseta.
Klienditeenindus
Lisasime diili sinu ostukorvi, said ikka mega hea diili!

Vali paketi periood

1 kuu põhine arveldus

Kuus 8.90

Kokku 8.90

3 kuu põhine arveldus

Kuus 8.90

Kokku 26.70

6 kuu põhine arveldus

Kuus 8.90

Kokku 53.40

1 aasta põhine arveldus

Säästad 17% ehk 17.80

Kuus 7.42

Kokku 89.00

Hindadele lisandub käibemaks.
1 aasta
0.00
2 aastat
0.00
3 aastat
0.00
4 aastat
0.00
5 aastat
0.00
6 aastat
0.00
7 aastat
0.00
8 aastat
0.00
9 aastat
0.00
10 aastat
0.00
Hindadele lisandub käibemaks.