Kodulehe tegemine - lihtne tööriist koos majutusega

Kodulehe tegemine ei pea olema keeruline! Tee-ise-veeb on terviklahendus, mis koosneb e-postist, majutusest ja ülilihtsast eestikeelsest veebiehitustööriistast. Teenus sobib igas suuruses ettevõtte kodulehe loomiseks, isiklikuks veebiks, blogiks, galeriiks või ürituse reklaamiks.

8.75 € / kuu*

  • 150 GB kettamahtu
  • E-post ja veebimajutus
  • Veebiehitustööriist

Vaata videot

Telli majutus aastaks ja me anname sulle domeeni tasuta

Veebimajutus Standard või Pluss paketi ja Tee-ise-veeb terviklahenduse tellimisel 1 aastaks on populaarseimate domeenide registreerimine esimeseks aastaks Sulle täiesti tasuta. Rohkem infot

DOMEEN 1 AASTA TASUTA

Kuidas kodulehe tegemine käib?

1

Registreeri domeen

Alusta tellimist ning registreeri soovitud domeen – perenimi.ee; firmanimi.com vms. Kui sul on oma domeen juba olemas, siis saad selle lihtsa vaevaga meie juurde üle tuua.

2

Oota kinnitust

Peale tellimuse esitamist ja domeeni konto kinnitust saabub Sinu e-posti aadressile ka kodulehekülje tegemise kinnituskiri. Nüüd võid alustada oma uue veebilehe valmistamist.

3

Tee oma koduleht

Veebilehe tööriista saab kasutada läbi iseteeninduse kui ka otse kodulehelt sisenedes. Et lihtsam oleks alustada, saadame Sulle ka viiteid abistavatele juhenditele. Head meisterdamist!

Veebiehitustööriista võimalused

Kodulehe tegemine lihtsa sisuhaldussüsteemiga

Imelihtne sisu haldamine

Ei mingit seadistamist, õppimist ega keerukaid süsteeme. Tee oma koduleht selliseks nagu ise tahad, lohistades pildid, tekstid ja videod otse lehele ning kohandades neid sealsamas. Kõik muudatused toimuvad lehel otse sinu silme all.

Mobiilisõbralik kujundus

Kaasaegse disainiga koduleht

Vali endale professionaalne valmiskujundus, mis sobib sinu nägemuse ja iseloomuga ning keskendu ise sisu loomisele. Valmiskujundust on võimalik kujunduse haldamise tööriistaga väga lihtsasti ka omanäoliseks muuta.

Piltide haldamine VOOG sisuhaldussüsteemis

Piltide haldamine otse kodulehel

Lae pildid ülesse ning kasuta neid kuidas soovid - lisa taustaks, loo paindlikke galeriisid ning talleta kollektsioonidesse. Kõik vajalik selleks, et sinu koduleht oleks täpselt sinu näoga.

Mobiilne ja pidevalt arenev

Kõik kujundused kohanduvad vastavalt kodulehe külastaja seadmele - nii arvutis, mobiilis kui tahvlis. Oma veebilehe tuleviku suhtes võid kindel olla, kuna meie pidevalt arenev ja täienev teenus hoiab sind õigel kursil ka edaspidi.

Kodulehe registreerimisvormi loomine

Vormide loomine ja mini intranet

Küsi tagasisidet, võta vastu tellimusi või loo registreerimisvorm. Vajadusel keera aga osa oma veeblehest lukku, andes ligipääs ainult valitud klientidele, partneritele või kaastöötajatele.

Sisseehitatud SEO tugi

Avalikustamiseks ette valmistatud

Sisseehitatud otsingumootorite tugi (SEO), lihtne liidestamine Google-i tööriistadega ja arusaadav külastajate statistika - ei mingit installeerimist või seadistamist. Kõik on sinu jaoks ette valmistatud ja kodulehe avalikustamine kulgeb sujuvalt.

Paketid

Tegemist on terviklahendusega, mis koosneb kodulehe ja e-posti majutusest ning ülilihtsast Eestis loodud ja kiirelt arenevast veebilehe tegemise tööriistast Voog (endine Edicy).

Paketis olev veebiehitustööriist on imelihtne, võimalusterohke ja soodne lahendus veebilehe tegemiseks, millega saab hakkama igaüks.

Veebiehitustööriist sobib igas suuruses ettevõtte kodulehe tegemiseks, Sinu isiklikuks veebiks, ürituse reklaamiks, hobileheks, galeriiks, blogiks jms. Tänu lihtsusele ja arusaadavusele on kasutajaid juba üle kümne tuhande.

Tee-ise-veeb Standard pakett on täiesti piisav enamikule klientidele. Kui aga vajad piiranguteta lahendust, siis saad hiljem iga kell tavapaketi võimsama Pluss paketi vastu vahetada.

Tee-ise-veeb Standard

E-post, majutus ja veebiehitustööriist

8.75 / kuu*

Veebilehe ja e-posti majutus: jah

Kettamahtu: 150 GB

E-posti aadresse: 100

Ühe e-postkasti suurus: 10 GB

FTP kontod: piiramatult

Veebiehitustööriist Voog: jah

Veebilehe mahtu: 2 GB

Keelte valik: 3 tk

Lehekülgi: 30

Administraatoreid: 3 tk

Tee-ise-veeb Pluss

E-post, majutus ja piiramatu veebiehitustööriist

14.75 / kuu*

Veebilehe ja e-posti majutus: jah

Kettamahtu: 150 GB

E-posti aadresse: piiramatult

Ühe e-postkasti suurus: 15 GB

FTP kontod: piiramatult

Veebiehitustööriist Voog: jah

Veebilehe mahtu: 10 GB

Keelte valik: piiramatult

Lehekülgi: piiramatult

Administraatoreid: piiramatult

Suur valik kujundusi

Lisasime uued kujundused
Gallery

Professionaalsed ja kohandatavad kujundused

Pakume laia valikut stiilseid ettevõtetele ja alustjatele sobilikke kujundusi. Need on ehitatud hästi kasutatavaks nii mobiilidel, tahvlitel kui tavaarvutitel. Valmiskujunduse taustapilte ja värve on võimalik enda käe järgi kohandada. Sinu loodud sisu saab meie kujunduste sees särama hakata!

Sirvi valmiskujundusi

Proovi riskivabalt

Raha tagasi garantii
Proovi meie teenust 30 päeva kasutada ja veendu ise selle kvaliteedis. Kui ei sobi, saad 100% raha tagasi.
Loe lähemalt
Cart