683 5188

Klienditugi

Levinud küsimused leiad siit ›
Saada oma küsimus ›

Kodulehe ja e‑poe tegemine – tööriist koos majutusega

Kodulehe ja e‑poe tegemine ei ole keeruline. Tee‑ise‑veeb on terviklahendus, mis sisaldab e‑posti, majutust ja ülilihtsat eestikeelset veebiehitustööriista. Teenus sobib igas suuruses ettevõtte kodulehe ja e‑poe loomiseks.

11.88 €/ kuu*

  • 150 GB kettamahtu
  • E-post ja veebimajutus
  • Veebiehitustööriist
* Hindadele lisandub käibemaks 20%.

Vaata videot

Telli majutus aastaks ja me anname sulle domeeni tasuta

Veebimajutus Standard või Pluss paketi ja Tee-ise-veeb terviklahenduse tellimisel 1 aastaks on populaarseimate domeenide registreerimine esimeseks aastaks Sulle täiesti tasuta. Rohkem infot

DOMEEN 1 AASTA TASUTA

KUIDAS KODULEHE TEGEMINE KÄIB?

Registreeri domeen

Alusta tellimist ning registreeri soovitud domeen – perenimi.ee; firmanimi.com vms. Kui sul on oma domeen juba olemas, siis saad selle lihtsa vaevaga meie juurde üle tuua.

Oota kinnitust

Peale tellimuse esitamist ja domeeni konto kinnitust saabub Sinu e‑posti aadressile ka kodulehekülje tegemise kinnituskiri. Nüüd võid alustada oma uue veebilehe valmistamist.

Tee oma koduleht

Veebilehe tööriista saab kasutada läbi iseteeninduse kui ka otse kodulehelt sisenedes. Et lihtsam oleks alustada, saadame Sulle ka viiteid abistavatele juhenditele. Head meisterdamist!

VEEBIEHITUSTÖÖRIISTA VÕIMALUSED

Imelihtne sisu haldamine

Ei mingit seadistamist, õppimist ega keerukaid süsteeme. Tee oma koduleht selliseks, nagu ise tahad, lohistades pildid, galeriid, tekstid ja videod otse lehele ning kohandades neid sealsamas. Kõik muudatused toimuvad lehel otse sinu silme all.

Kaasaegse disainiga koduleht

Vali endale valmiskujundus, mis kohandub nii arvuti- , tahvli- kui mobiiliekraanidega ning keskendu ise sisu loomisele. Valmiskujundust on võimalik kujunduse haldamise tööriistaga lihtsasti ka omanäoliseks muuta. Oma veebilehe kujundust on võimalik kasvõi igapäevaselt vahetada.

Mitmekeelseks loodud

Veebiehitustööriist on mitmekeelsete veebilehtede loomiseks nagu loodud. Lihtsalt vajuta keele lisamise nuppu ning sisesta tekstid. Suhtle oma klientidega nende emakeeles ning vii oma ettevõte naaberriikidesse või lausa globaalsele areenile.

Turvaline ja pidevalt arenev

Oma veebilehe tuleviku suhtes võid kindel olla, hoiame ise sinu kodulehe uuendatuna. Pidevalt arenev ja täienev teenus hoiab sind õigel kursil ka edaspidi. Ilma igasuguse programmeerimise või seadistamiseta tekib pidevalt uusi funktsionaalsusi ning valmiskujundusi juurde.

Vormide loomine ja mini intranet

Küsi tagasisidet, võta vastu tellimusi või loo registreerimisvorm. Vajadusel keera aga osa oma veeblehest lukku, andes ligipääs ainult valitud klientidele, partneritele või kaastöötajatele.

Otsimootoritele optimeeritud

Sisseehitatud otsingumootorite tugi (SEO), lihtne liidestamine Google'i tööriistadega ja arusaadav külastajate statistika – ei mingit installeerimist või seadistamist. Kõik on Sinu jaoks ette valmistatud, et kodulehele külastajate toomine ning nende käitumise jälgimine võimalikult lihtne oleks.

E-POE TÄISLAHENDUSE VÕIMALUSED

Lihtne ja mugav ülesseadmine

Lohista ostunupp oma veebilehel sobivasse kohta, lisa poe andmed ning su veebikaubamaja ongi valmis. Lisaks traditsioonilisele tootenimistule võid ostunupu panna ükskõik kuhu – kasvõi toodet tutvustavasse blogipostitusse.

Piiramatud tarneviisid

Lisa erinevad pakiautomaadid, kullerteenused või sootuks omanäolisemad tarneviisid – nimeta tarneviis, lisa hind, kirjeldus ja valikud. Pakiautomaatide lisamise Eestis, Soomes, Lätis ja Leedus on Voog sinu jaoks nii lihtsaks teinud, et piisab vaid kopeerimisest ja kleepimisest.

Maksevõimalused

Erinevalt paljudest välismaistest e‑poe lahendustest võimaldab Voog sul oma e‑poele Eesti pangalingid külge panna. Lisaks sellele võid lisada muidki võimalusi – Soome, Läti, Leedu pangalingid; PayPal, arvega tasumine või sootuks midagi muud.

PAKETID

Pakume majutuse tervikpakette, mis koosnevad kodulehe ja e‑posti majutusest ning ülilihtsast Eestis loodud ja kiirelt arenevast veebilehe tegemise tööriistast Voog. Pakettides olev veebiehitustööriist on imelihtne ja soodne lahendus veebilehe või e‑poe tegemiseks, millega saab hakkama igaüks.
Voog on suurim eestimaine veebiplatvorm, mis on koduks lisaks tuhandetele teistele ka RMK, Starmani, Eesti Interneti SA ja Pocopay veebilehtedele.

Ainult meilt saad kõik‑ühes terviklahenduse, mis sisaldab lisaks Voog veebiehitustööriistale ka täisväärtuslikku e‑posti, domeeni, FTP ja veebimajutuse teenust. Tee‑ise‑veeb Standard pakett on Sulle tõenäoliselt täiesti piisav. Premium pakett on parim valik, kui soovid püsti panna e‑poe ning veebis tõsist äri teha.

Tee-ise-veeb Standard

E-post, majutus ja veebiehitustööriist

E-post ja veebimajutus

E-posti aadresse100

Ühe e-postkasti suurus10 GB

Veebiehitustööriist Voog

Veebilehe mahtu5 GB

Keelte valik3 tk

Lehekülgi30

11.88/ kuu*

* Hindadele lisandub käibemaks 20%.

Tee-ise-veeb Pluss

E-post, majutus ja e-poega veebiehitustööriist

E-post ja veebimajutus

E-posti aadressepiiramatult

Ühe e-postkasti suurus15 GB

Veebiehitustööriist Voog

Veebilehe mahtu20 GB

Keelte valikpiiramatult

Lehekülgipiiramatult

SEO tööriist - UUS!

E-poe tegemise võimalus

Tooteid30

Vahendustasu e-poe müügilt0%

Pangalingid ja PayPal

17.92/ kuu*

* Hindadele lisandub käibemaks 20%.

Tee-ise-veeb Premium

E-post, majutus ja e-poega veebiehitustööriist

E-post ja veebimajutus

E-posti aadressepiiramatult

Ühe e-postkasti suurus20 GB

Veebiehitustööriist Voog

Veebilehe mahtupiiramatult

Keelte valikpiiramatult

Lehekülgipiiramatult

SEO tööriist - UUS!

E-poe tegemise võimalus

Tooteidpiiramatult

Vahendustasu e-poe müügilt0%

Pangalingid ja PayPal

39.79/ kuu*

* Hindadele lisandub käibemaks 20%.

Proovi riskivabalt

Proovi meie teenust 30 päeva kasutada ja veendu ise selle kvaliteedis. Kui ei sobi, saad 100% raha tagasi.
Loe lähemalt