Veebimajutuse kliendid: Saadaval on automaatne WordPressi turvakaitse

Veebirebane
03. märts 2023
3 min lugemine

Meil on hea meel teatada, et Veebimajutus.ee kliendid saavad endale WordPressi kodulehe ja e-poe automaatse Patchstack turvakaitse. WordPressi, selle kujundusi ehk templiite ja lisamooduleid ehk plugin´e kaitsev turvateenus sisaldub nüüd eksklusiivselt Veebimajutus.ee Pluss paketi hinnas.

WordPress on kõige populaarsem kodulehe ja e-poe platvorm maailmas, haarates üle 41% turust. WordPressi võimaluste laiendamiseks on omakorda loodud üle 60 000 lisamooduli ja kujunduse, mis kõik on paraku igapäevaselt pahatahtlike rünnakute sihiks, mis kõige populaarsema platvormiga ongi paratamatu.

Soovid teada, kuidas muuta oma WordPress turvalisemaks?

Meie spetsialist võtab ühendust ja räägib lähemalt!
Soovin infot

96% WordPressi turvanõrkustest on seotud kujunduste ja lisamoodulitega

Pluss paketis sisalduv automaatne turvakaitse ongi eelkõige mõeldud neile ettevõtetele, kellel on WordPressi kasutava kodulehe või e-poe juures mõni lisamoodul ehk plugin või valmiskujundus ehk templiit juba kasutusel, sest just need lisad on igapäevaselt häkkeritele peamiseks sihtmärgiks.

Meie koostööpartneri Patchstacki poolt läbi viidud uuringus selgus, et 96% WordPressi veebilehtedel olevatest haavatavustest on seotud kujunduste ning lisamoodulitega. Ainuüksi eelmisel aastal kasvas turvanõrkuste arv 328%, mis olid peamiselt just kõige populaarsemates plugin'ides.

Patchstack on muuseas Eesti päritolu küberturvalisuse ettevõte, kes oli varem tuntud WebARX´i nime all. Loe artiklit nende kohta siit ning intervjuud ettevõtte juhi Oliver Sillaga siit.

Enneta võimalike kulusid ja mainekahju

Häkkerid kasutavad neid turvanõrkusi veebilehtede näotustamiseks, pahavaraga nakatamiseks või täidavalt selle spamiga, mis on nähtav vaid otsingumootoris (SEO spam). Tulemuseks on tavaliselt see, et sinu ettevõtte kodulehe kaudu saadetakse välja massiliselt rämpsposti või vahetatakse ära ettevõtte lehel olev sisu, mille tulemusena võib sinu leht kaotada ka positsiooni Google'i otsitulemustes, rääkimata tekkinud mainekahjust.

Veebimajutus.ee Pluss paketis sisalduv turvateenus kaitseb WordPressi vastu tehtavate rünnakute eest automaatselt. Info uute turvaaukude kohta jõuab turvakaitse lahendusele tänu rahvusvahelisele turvatestijate kogukonnale Red Team, kust saadakse kõige ajakohasem andmebaas WordPressi turvahaavatavustest üle maailma.

Kuidas turvalahendus toimib?

  1. Red Team´i testijad tuvastavad turvariski
  2. Turvaauk sinul lehel paigatakse Patchstacki poolt automaatselt
  3. Sinu Wordpressi leht on jälle turvaline

Kaitse, mida haldab suurim WordPressi turvaekspertide kogukond

Kõik kogukonna poolt tuvastatud WordPressi haavatavused saavad turvaekspertide poolt kiiresti "virtuaalse plaastri", mis aktiveeritakse automaatselt kõikidele Veebimajutus.ee Pluss paketti kasutavatele ning turvakaitset soovinud klientidele. Kokku vaid 9,58 euro eest kuus saab meilt e-posti ja veebimajutusteenuse täislahenduse koos automaatse Patchstack´i turvakaitsega.

Ära riski turvalisusega - võta kasutusele WordPressi turvakaitse!

Jäta oma kontaktid ja meie spetsialist tuleb appi.
Soovin infot

 

Veebirebane

Veebimajutus.ee pakub oma klientidele mugavusteenust domeeni, e-posti, kodulehe majutuse ja tööriistade vallas. Elkdata OÜ on tegutsenud 25 aastat, teenindades igapäevaselt pea 25 000 klienti, luues neile väärtust läbi kiirete ja lihtsate veebiteenuste.

Kasutajad kes lugesid seda artiklit lugesid ka neid

Veebimajutus on Facebookis. Sina oled kah.
Saame sõpradeks? Meil on Sulle palju rääkida, küllap Sul meilegi. Teeme ära?
fox-head fox-head
Ka veebis tuleb targalt tegutseda. Eriti veebis!
Veebimajutuse 25 000 klienti rääkisid ja meie kuulasime - oleme teie vajaduste ning tagasiside põhjal loonud blogi, milleta ei saa hakkama ükski edukas e-ärimees. Eesti tippkirjutajad toovad Sinuni värskeimad nipid, uudised ja nõuanded. Ükski trend ei jää saladuseks ning väljakutse ületamatuks!
Klienditeenindus
Lisasime diili sinu ostukorvi, said ikka mega hea diili!

Vali paketi periood

1 kuu põhine arveldus

Kuus 12.08

Kokku 12.08

3 kuu põhine arveldus

Kuus 12.08

Kokku 36.24

6 kuu põhine arveldus

Kuus 12.08

Kokku 72.48

1 aasta põhine arveldus

Säästad 20% ehk -24.16

Kuus 10.07

Kokku 120.80

1 aasta
0.00
2 aastat
0.00
3 aastat
0.00
4 aastat
0.00
5 aastat
0.00
6 aastat
0.00
7 aastat
0.00
8 aastat
0.00
9 aastat
0.00
10 aastat
0.00