Kodulehe majutus ja e-post - kindel kodu internetis

Veebimajutus on eelistatuim teenus oma e-posti ning kodulehe majutamiseks. Pakume töökindlat lahendust, mis ei nõua Sinult igapäevast tähelepanu. Vali kodulehe majutus vastavalt oma vajadustele, küsimuste korral oleme abiks.

KUIDAS KÄIB KODULEHE MAJUTUSE TELLIMINE?

Registreeri domeen

Alusta tellimist ning registreeri soovitud domeen - perenimi.ee; firmanimi.com vms. Kui aga domeen on juba olemas, siis saad selle lihtsa vaevaga meie juurde üle tuua.

Oota kinnitust

Peale tellimist oota domeeni konto kinnituskirja, mille alusel on iseteeninduses võimalik hakata e- posti aadresse looma ning ka koduleht serverisse paigaldada.

Alusta tegevust

Nüüd on Sul kõik soovitud võimalused enda internetis nähtavaks tegemiseks olemas. Täpsustavate küsimuste korral palume pöörduda meie klienditoe poole. Soovime edu!

MIKS VALIDA VEEBIMAJUTUS.EE?

Mugav iseteenindus

E-posti ja kodulehe majutuse teenuse mugavaks kasutamiseks oleme loonud ühtse ja arusaadava iseteeninduse keskkonna.

Halda ühest keskkonnast korraga kõiki oma domeene, kodulehe majutust, e-posti aadresse, kasutajate kontosid ning kõiki muid seadistusi.

Mitmekülgne e-posti teenus

E-posti aadresse saab igapäevaseks kasutamiseks seadistada nii arvutis, telefonis, tahvelarvutis kui ka lugeda mugavalt meie veebirakenduse kaudu.

E-posti kasutajad saavad ise ka veebipõhisest rakendusest endale automaatse puhkuseteavituse lisada, selleks ei ole vaja ligipääsu iseteenindusele.

Kaasaegne failihaldur

Failide ja kodulehe majutamisel on võimalik serveriga ühendumiseks kasutada uut funktsionaalset veebipõhist failihaldurit.

Lahendus sisaldab endas lisaks mugavale failihaldusele ka pilditöötlusprogrammi ning kiireteks muudatusteks teksti- ja koodiredaktorit.

Proovi riskivabalt

Proovi meie teenust 30 päeva kasutada ja veendu ise selle kvaliteedis. Kui ei sobi, saad 100% raha tagasi.
Loe lähemalt