Mitu head WordPressi lisamoodulit aja broneerimiseks

Veebirebane
17. mai 2022
4 min lugemine

 

Kõik ettevõtted, kus on kontorid ja kus peetakse koosolekuid vajavad kalendrit, kuhu saaks koosolekuid planeerida. Samamoodi on kõigil ettevõtetel, kes pakuvad teenust, vaja mõnda head broneerimissüsteemi klientidele aja kinni panemiseks. Kaustik ja Exceli tabel on küll väga läbiproovitud töövahendid, aga kui sul on juba WordPressis tehtud veebileht, siis miks mitte lasta kodulehel see töö ise automaatselt ära teha?

WordPressil on iga asja jaoks mõni hea ja broneerimise lahendamiseks on neid suisa mitu. Neid üles leida on lihtne, aga milline plugin paljudest valida?

Siit saab ülevaate, milliste seast võiks sobilikuma leida.

WP Simple Booking Calendar

Alustame lihtsaimast - vabade aegade kalendrist. See plugin ei teegi midagi muud, kui vaid näitab vabasid päevi kalendris. Ise saad neid käsitsi vabastada või kinni panna. Mõnikord polegi rohkemat vaja, kui näiteks broneerimine käib põhiliselt telefoni teel ja kliente on piisavalt vähe, et jõuab kõike käsitsi korras hoida.

Külastaja läheb veebi, vaatab vabu päevi näiteks mõne väljaüüritava öömaja kohta ning võtab siis ühendust kas veebivormi, e-posti, jutuakna või telefoni kaudu, et omale aeg kinni panna. Äri omanik märgib WordPressi liideses uue kinnitatud aja ära ning teised seda võtta enam ei saa.

Selle mooduli puhul pole vaja midagi maksta ja seadistamine on minimaalne. Kui aga tahad midagi enamat, on olemas ka tasuline versioon, mis sünkroniseerib juba selliste teenustega nagu Airbnb, Booking.com, HomeAway ja iCal-i kalendriga saitidega.

Easy Appointments

Veel üks lihtne ja tasuta broneerimissüsteem lubab valida mitut asukohta, pakub paindlikku ajahaldust ja saadab broneerijale enne aja kätte jõudmist vajalikke meeldetuletusi e-postiga.

Menüüsse saab lisada teksti- ja valikvastuste välju, spämmimise eest aitab CAPTCHA tugi. Sünkroonida saab nii Google´i kalendriga, iCal´iga, liidestamist WooCommerce´iga ning SMS-teenustega, et meeldetuletusi ka mobiilile lühisõnumina saata. Seadistusvõimalusi on palju ja tasuta.

Bookly

WordPressi broneerimis- ja kalendrisüsteem Bookly on tasuta, kuid samas on sel ka võimalustest pungil Bookly PRO versioon (hind alates 84 eurost).

See toetab samuti SMS-ide saatmist ja on suures osas kohandatav e-äri vajadustele. Tasulises versioonis lisanduvad nii Google Meet´i kui Zoomi tugi virtuaalkoosolekuteks. SMSiga saab saata ka meeldetuletuse enne broneeritud aja kätte jõudmist, mis vähendab unustamiste hulka.

Amelia

See on juba väga põhjalik ja seadistatav broneerimissüsteem, mille kasutusalaks sobivad igasugused teenustega tegelevad firmad. Valida saab teenuse osutajat, teenust, kuupäeva, kellaaega ja palju muud.

Meeldetuletusteks ja kliendiga suhtlemiseks saab lisada SMS-ide võimekuse ja kliendil on võimalus panna kinni korduvaid külastusi. Kui kasutad e-poes väga levinud WooCommerce´i platvormi, siis integratsioon sellega on juba olemas. Kalender sünkroniseerib nii Google´i kui Outlooki kalendritega.

Aastane tasu algab 71 eurost, eluks ajaks võib mooduli endale osta alates 189 euro eest.

BookingPress – Appointments Booking Calendar Plugin and Online Scheduling Plugin

BookingPress lubab lihtsalt seadistada veebipõhise broneerimissüsteemi WordPressile.

See plugin sobib tegelikult kõigile, kes soovivad oma kohtumiste ajakava veebis hallata, nii väikestele kui suurematele ettevõtetele.

Juhul, kui kasutad makseteenusena Paypali, on sel moodulil veel üks suur pluss - tasuta on integreeritud ka Paypaliga maksmine.

Pinpoint Booking System

Sel broneerimis- ja kalendrisüsteemil on nii tasuta kui tasuline versioon, mis mõlemad on head vastavalt sinu vajadustele.

Moodul sobib majutuse, sündmuse või mõne teenuse broneerimiseks. Seda toetab lihtne AJAX-iga veebis kiirelt reageeriv kalendrisüsteem. Lisamoodulitega saab pea kõike muuta ja seadistada. Peale selle on võimalik teha allahindlusi, kehtestada näiteks majutusele erinevaid lisatasusid ja lisateenuste tasusid, erinevate arvutistega hindu arvutada jne.

Tasuta versioon on piiratud ühe kalendriga ja mõnesid funktsioone on ka vähem, tasulisel piiranguid pole, kui maksta alates 70 dollarist aastas ühe veebi kohta.

Veebirebane

Veebimajutus.ee pakub oma klientidele mugavusteenust domeeni, e-posti, kodulehe majutuse ja tööriistade vallas. Elkdata OÜ on tegutsenud 25 aastat, teenindades igapäevaselt pea 25 000 klienti, luues neile väärtust läbi kiirete ja lihtsate veebiteenuste.

Kasutajad kes lugesid seda artiklit lugesid ka neid

Veebimajutus on Facebookis. Sina oled kah.
Saame sõpradeks? Meil on Sulle palju rääkida, küllap Sul meilegi. Teeme ära?
fox-head fox-head
Ka veebis tuleb targalt tegutseda. Eriti veebis!
Veebimajutuse 25 000 klienti rääkisid ja meie kuulasime - oleme teie vajaduste ning tagasiside põhjal loonud blogi, milleta ei saa hakkama ükski edukas e-ärimees. Eesti tippkirjutajad toovad Sinuni värskeimad nipid, uudised ja nõuanded. Ükski trend ei jää saladuseks ning väljakutse ületamatuks!
Klienditeenindus
Lisasime diili sinu ostukorvi, said ikka mega hea diili!

Vali paketi periood

1 kuu põhine arveldus

Kuus 12.08

Kokku 12.08

3 kuu põhine arveldus

Kuus 12.08

Kokku 36.24

6 kuu põhine arveldus

Kuus 12.08

Kokku 72.48

1 aasta põhine arveldus

Säästad 20% ehk -24.16

Kuus 10.07

Kokku 120.80

1 aasta
0.00
2 aastat
0.00
3 aastat
0.00
4 aastat
0.00
5 aastat
0.00
6 aastat
0.00
7 aastat
0.00
8 aastat
0.00
9 aastat
0.00
10 aastat
0.00