Voog uus e-poe platvorm. Mille poolest on see eriline?

Tegime VOO müügi- ja turundusjuhi Veiko Straussiga intervjuu ning uurisime täpsemalt uue e-poe loomise võimaluse kohta.

Teil tuli hiljuti välja uus veebipoe platvorm. Mida sealt uut leida võib?

Mul on hea meel, et sa sedasi küsid. Tegelikult ei tulnud me välja uue platvormiga, vaid ehitasime e-poe võimekuse Voogu sisse. See tähendab, et e-poehuviliste jaoks muutus poe püstipanek kordades odavamaks. Voo peale poodi tehes kaob ära igasugune lisaarenduse vajadus, pood on osa meie ettevõtetele mõeldud Premium-tellimusest.

Kõige uuemate võimalustena tooksingi välja mugava e-poest tulnud tellimuste haldamise, mitmesuguste tarneviiside võimaluse ning kõige olulisem on ilmselt erinevate makseviiside, sealhulgas Eesti, Läti, Leedu ja Soome pangalinkide lisamise võimalus. Loomulikult toetame ka Visa, MasterCardi ja PayPali maksevõimalusi.

Miks on see parem, kui teised e-poelahendused?

Meilt on palju küsitud, miks me üldse oma e-poelahenduse tegime. Kõige olulisem põhjus oli e-poe loomine oluliselt odavamaks muuta, et ka väikeettevõtted saaks veebikaubanduse meeletu kasvu oma kasuks pöörata. 

Teine olulisem põhjus oli see, et Eesti kontekstis ei saa veebipoe puhul üle ega ümber pangalinkidest. Hea kasutajamugavusega välismaiste e-poelahenduste suurim miinus on aga see, et neile ei ole võimalik Eesti pangalinke külge panna. Tõsi, leidub ka lahendusi, millele saaks pangalingid külge panna, aga see nõuab arendustöö näol erilahendust, mis muudab projekti kulukaks.

Seega Voo tugevaks eeliseks ongi see, et hea disaini ja kasutusmugavusega poele saab Eesti pangalingid külge panna ning seda kõike taskukohase hinnaga.

Mis teie e-poed eriliseks teeb?

Nii e-poe kui Voo üleüldiselt muudab eriliseks kindlasti see, et me oleme Eesti ettevõte. See tähendab, et eestikeelne klienditugi on vaid telefonikõne kaugusel. 

Lisaks sellele on meie valmiskujundused valminud koostöös Eesti parimate veebidisaineritega. Suure osa kujunduste autor on Fraktal, kuid ühe uusima valmiskujunduse autoriks on AKU. Kvaliteedil on meie jaoks oluline roll ning üks eesmärkidest on kindlasti hea veebidisaini kättesaadavamaks muutmine.

Samas ei saa mainimata jätta ka kasutusmugavust. Voo peale veebilehte ehitades ei ole vaja spetsiifilisi IT-teadmisi, see on sama lihtne kui Wordi-dokumendi kirjutamine.

Kui palju e-poe tegemine maksab ning kuidas seda üles seada?

Tee-ise-veeb Premium-pakett, mille osa e-pood on, maksab Veebimajutuses 39.79* või 47.75* kuus, sõltuvalt sellest, kas tellimus on aasta- või kuupõhine.

Paketi tellimiseks ei ole vaja teha muud, kui valida Tee-ise-veeb lehelt "Tee-ise-veeb Premium" pakett ning viia tellimus lõpuni. 

​*Hinnale lisandub käibemaks

Kasutades sooduskoodi PROOVIPOOD on Voo e-poe pakett 3 esimest kuud tasuta
http://bit.ly/voog-e-pood

Pakkumise kasutamiseks vajuta linki → http://bit.ly/voog-e-pood

Kuidas te oma platvormi edasi arendada plaanite?

Järgmine suurem uuendus on võimekam tootevariatsioonide funktsionaalsus. Lisaks sellele toome ka oma suurima tugevuse, mitmekeelsuse, tugevamalt poodi sisse. Viimase suurema lisanduva võimalusena hõikan välja regioonidepõhiste tarnemeetodite edasiarenduse. Kõigi nende uuenduste eesmärk on aidata e-poega oma klientide ärid globaalsele turule viia.

 

Jaga
Nõuandja