See veebilehitseja teeb arendajate töö märkimisväärselt kergemaks

Tavalised veebilehitsejad on loodud kasutajatele, mitte arendajatele. Selle probleemi lahendab aga brauser Blisk, mis teeb veebilahenduste arendamise märkimisväärselt kergemaks, vahendab Infoworld.

Veebilehitsejasse on kombineeritud mitmed erinevad lahendused, mille jaoks arendajad peaksid muidu kasutama mitmeid väliseid lahendusi. Seega on rakendusse näiteks sisse ehitatud emulaator, mille abil näeb arendaja ka seda, milline näeb veebileht välja mobiilseadmetes.

Lisaks sellele värskendab brauser ka iga kord veebilehte, kui arendaja salvestab koodi muudatused. Selle lahenduse abil ei ole vaja kasutajal iga kord peale koodi muutmist sakke käsitsi taaslaadida, kuna süsteem kannab selle eest hoolt ise.

Arendajad saavad ka mugavalt probleemidel silma peal hoida, kuna brauserisse on sisse ehitatud lahendused, mis lubavad vaid ühe klõpsuga kuvatõmmise jäädvustada või probleemsest kohast video salvestada.

Brauseri saab alla laadida siit. Hetkel on see kättesaadav Windowsile ning Macile, kuid brauseri arendajate sõnul muutub see peagi kättesaadavaks ka Linuxile.

 

Jaga
Nõuandja