Seitse tööriista, mis aitavad sul veebi jaoks pilte ja graafikat teha nagu proff

Veebirebane
02. märts 2018
4 min lugemine

Veebipõhise tarkvara ja teenuste võidukäik on teinud võimalikuks selle, et midagi omamata, midagi installimata ning isegi midagi maksmata võib kasutada tööriistu, millega teha valmis professionaalne kujundus, graafika või fototöötlus. Vaja läheb vaid natuke aega ja ettevõtlikkust.

Need seitse veebi, mis aitavad sul veebi, reklaami või sotsiaalmeediakanali ilusa pildimaterjaliga varustada, on järgmised.

Canva

Veebipõhine graafikakeskkond pakub valmiskujundusi ja malle, mille abil luua oma trükiseid, veebikujundusi või plakateid. Kogu kujundusprotsess käib suures osas tirimise-vabastamisega ehk Drag and Drop meetodil, vaja on korralikku ekraani, et brauseris kõik peende detailid näha oleksid ja kannatust, et hiirega detaile paika nihutada. Lisaks hulgale tasuta piltidele võib mõne dollari eest midagi asjalikku ka juurde osta. Väga palju leidub ka valmis tehtud põhjasid näiteks stiilse sünnipäevakutse, veebibänneri, reklaami roll-up kujunduse või uudiskirja jaoks.

Pixlr

Kui ei raatsi osta sadu eurosid maksvat fototöötlusprogrammi, siis Pixlr on hea alustuseks proovida, kuidas veebipõhine pilditöötlus käib. See teenus sisaldab kõiki hädavajalikke fototöötlusfunktsioone ning pakub muidugi ka hulka valmiskujundusi, mis jätavad professionaalse mulje. Head tööriistad on fotokollaaži tegemiseks, pildiparanduseks, teksti ja graafika lisamiseks. Töödelda saab ka mobiiliäpis.

PlaceIT

Kui oled tarkvaraarendaja või veebitegija, müüd mobiile või teed ükskõik mida, mis vajab millegi näitamist mobiili- või arvutiekraanil, siis PlaceIT on üks mugav ja tohutult aega kokkuhoidev teenus. Selle eesmärgiks on võtta sinu pilt ja sobitada see mõnele mobiiliekraanile fotol. Võib valida ka tahvli, süleri või arvuti. Suur osa pilte on tasuta, kui lepid väiksema resolutsiooniga, täisresolutsiooni eest tuleb juba maksta. Loomulikult oskab osav Photoshopi kasutaja seda ka ise teha, kuid see on aeganõudev. PlaceIT paneb ekraanipildi paika vaid sekunditega.

Sprout Social Landscape

Facebooki postituse juures võiks olla 1200 x 900 piksli suurune pilt, Facebooki lingi juures 1200 x 628, Twitteris 1024 x 512, Youtube´i videos 1280 x 720 p avakaadripilt, Instagramis ruut suurusega 1080 x 1080 piklsit. Kes neid suudab kõiki mäletada? Siin ongi see koht, kus saab oma ühest originaalfotost mõnekümne sekundiga välja lõigata kõiki sotsiaalmeediakanalite jaoks sobivas mõõdus pildid. Need pakitakse kokku ja saab korraga alla laadida, ise postitad pärast õiged suurused, kuhu vaja. Kui pilt on ideaalmõõdus, siis keskkond näitab seda kõige teravamalt ja loomulikumalt.

Snappa

Ka Snappa teeb iga kanali jaoks õiges mõõdus pildid. Kuid mitte ainult ei lõika, vaid pakub välja ka juba õiges mõõdus valmiskujundusi, mida saab ise sobivaks kohendada, pilte vahetada ja tekste muuta. Vali omale sobiv teema, sobivad värvid ja pildid ning ongi professionaalne pildimaterjal valmis.

AwesomeScreenshot

Väga lihtne graafikaprogramm on nagu Paint, ainult veebis: tee ekraanipilt, joonista sinna peale värvilisi nooli, kaste, ringe ja hägusta neid kohti, mida tahad. Eeliseks on taas kiirus: kui kähku vaja, saab mõnekümne sekundiga pildimaterjali tehtud.

VisualizeFree

Graafikud on väga tähtsad, et numbreid külastajatele paremini näidata. VisualizeFree aitabki üleslaaditud Exceli tabelitest numbrid kauniks graafikuks teha. Tulemus on interaktiivne: teised saavad andmeid muuta või väljundi filtreid kohendada.

Veebirebane

Veebimajutus.ee pakub oma klientidele mugavusteenust domeeni, e-posti, kodulehe majutuse ja tööriistade vallas. Elkdata OÜ on tegutsenud enam kui 20 aastat, teenindades igapäevaselt pea 20000 klienti, luues neile väärtust läbi kiirete ja lihtsate veebiteenuste.

Kasutajad kes lugesid seda artiklit lugesid ka neid

Veebimajutus on Facebookis. Sina oled kah.
Saame sõpradeks? Meil on Sulle palju rääkida, küllap Sul meilegi. Teeme ära?
fox-head fox-head
Ka veebis tuleb targalt tegutseda. Eriti veebis!
Veebimajutuse 20 000 klienti rääkisid ja meie kuulasime - oleme teie vajaduste ning tagasiside põhjal loonud blogi, milleta ei saa hakkama ükski edukas e-ärimees. Eesti tippkirjutajad toovad Sinuni värkseimad nipid, uudised ja nõuanded. Ükski trend ei jää saladuseks ning väljakutse ületamatuks!
Loe lähemalt
Klienditeenindus
Lisasime diili sinu ostukorvi, said ikka mega hea diili!

Vali paketi periood

1 kuu põhine arveldus

Kuus 8.90

Kokku 8.90

3 kuu põhine arveldus

Kuus 8.90

Kokku 26.70

6 kuu põhine arveldus

Kuus 8.90

Kokku 53.40

1 aasta põhine arveldus

Säästad 17% ehk 17.80

Kuus 7.42

Kokku 89.00

Hindadele lisandub käibemaks.
1 aasta
0.00
2 aastat
0.00
3 aastat
0.00
4 aastat
0.00
5 aastat
0.00
6 aastat
0.00
7 aastat
0.00
8 aastat
0.00
9 aastat
0.00
10 aastat
0.00
Hindadele lisandub käibemaks.