5 parimat tehisintellekti, mis aitavad ükskõik mis teemal pilte luua

Kui otsid oma veebi kas mõne artikli või lehekülje juurde kindlal teemal pilti, siis raske on leida mõnesid haruldasemaid teemasid, mida keegi pole ühele pildile kokku pildistanud. Appi tõttab AI ehk tehisintellekt - nii võid kasvõi kala jalgrattal fotole saada.

Siin on viis sellist mugavat teenust, mille puhul on tähtis vaid õigete märksõnade sisestamine ja võid kodulehe jaoks saada uskumatuid tulemusi, mida kuskil teises veebis pole. Avapildil on aga Dall-E kujutamas iseend - kuidas tehisintellekt pilte maalib.

1. Night Cafe

Night Cafe annab krediiti esimeste tulemuste katsetamiseks, kuid hiljem lisandub iga kuu veel täiendavat krediiti, et saaksid pidevalt, kuid mitte väga massiliselt tehisintellektil lasta pilte luua. Võimalus on teha isegi kunstlikke portreesid, öiseid pilte ja maastikke.

2. Dall-E

Dall-E on üks kuulsamaid ning teeb tasuta ja väga kiiresti erinevaid pilte märksõnade põhjal. Tegemist on väga realistlike fotodega, mis Dall-E poolt tekitatakse. Kui osavalt lausetega mängida, saab mistahes teemal hea illustratsiooni.

3. Deep Dream

Üsna keeruliste algoritmidega saab Deep Dream kätte kunstipärase pildi, mis mõnikord võib päris veider välja kukkuda. Kuid teenus on tasuta ja tulemus originaalne - miks mitte siis ka seda oma veebi isikupärasemaks tegemiseks kasutada?

4. Deep AI

Juba 2016. aastast arendatud tehisintellekt on nüüd saanud ka tekstist-pildiks avaliku teenuse. Jalgratturi teemat võtab see küll realistlikult, isegi liiga realistlikult ning kala jalgrattale sõitma ei panegi. Aga illustratsiooniks sobiva foto saab ikkagi kätte.

5. Starry AI

Kui tahad illustratsiooni, mis näeks välja nagu mõnes kunstistiilis tehtud maal, siis Starry AI võib sellise genereerida etteantud lause põhjal. Pole keelatud lisada võimalikult palju detaile. Kunstistiile saab ise valida, milles tulemust töödeldakse. Starry AI vist suutis kõige paremini kala jalgrattal sõitma panna?

Jaga
Nõuandja