Kui palju külastajaid sinu veebilehel käib? Veebimajutus.ee näitab sulle!

Veebimajutus.ee teenus sisaldab nüüd lihtsat ja arusaadavat külastajate statistikat, mille abil on võimalik jälgida kui palju külastajaid sinu kodulehel käib, kust ja mis otsingusõnadega nad lehele jõudsid ning lisaks palju muud kasulikku. WordPressi kasutajana ei pea sa selleks kuhugi eraldi kontosid ega ühtegi keerulist sidumist tegema. Teenuse saab tööle ühe klõpsuga iseteenindusest.

Statistika abiga saab nüüd WordPressi kodulehe või e-poe jaoks äriliselt olulisi numbreid jälgima hakata. Ära koba pimeduses ja tee edaspidi teadlikumaid otsuseid seoses oma veebilehe ja turunduskanalitega.

 

Kuidas uus statistika lisavõimalus mulle kasulik on?

Statistikamooduli abil saad teada:

Lisaks näitab moodul ka seda, millisest riigist sinu veebilehele külastajaid tuleb ja kas nad kasutavad pigem mobiili või arvutit. Samuti on moodulit mugav integreerida WordPressi töölauale.

Mille poolest see erineb Google Analytics’ist?

Kõige populaarsem ja võimalusterohkem külastajate statistika lahendus maailmas on teatavasti Google Analytics, mis on esimene valik mitmete kasutajate seas. Google Analytics on aga paljude jaoks raske, andmemahukas ja keeruline seadistada.

Justnimelt lihtsust ja arusaadavust silmas pidades on Veebimajutus hakanud koostööd tegema analüütikaettevõttega Plausible, kellega koos saame just väikestele ja keskmistele ettevõtetele pakkuda mugavat ja arusaadavat statistika lahendust.

Millised on Plausible eelised?

  1. Lihtsus - seda on lihtne paigaldada ja kasutajaliides on arusaadav igaühele. Kogu oluline info on saadaval ühel lehel, mis on hoomatav vähem kui minutiga. Samuti ei vaja see eraldi väljaõpet või juhendite lugemist/vaatamist.
  2. Veebimajutus.ee klientidele tasuta - Plausible on veebimajutuse teenusepaketis tasuta sees.
  3. GDPR/CCPA/PECR sõbralik - Plausible andmebaas ei salvestata kunagi isikuandmeid ega IP-aadresse, sest see mõõdab liiklust, mitte üksikisikuid.
  4. Mooduli maht on väike - Plausible ei mõju sinu veebilehe kiirusele ning on 45 korda väiksema mahu ja laadimisajaga kui näiteks Google Analyticsi soovituslik liidestus.
  5. Täielik läbipaistvus - külastajate personaalseid andmeid ei koguta ega müüda reklaamivõrgustikele ega muudele keskkondadele. Igaüks on ise 100% oma veebilehe andmete omanik ning sellega saab kaitsta ka oma külastajate privaatsust.
  6. Ei blokeerita "Adblockerite” poolt - külastajate statistika lahendust ei blokeerita külastajate veebilehitsejates olevate nn “Adblockerite” poolt. Plausible ei ole seotud ühegi reklaamivõrgustiku ega muu andmete kogumise organisatsiooniga.
  7. Otsing märksõnade abil - võimalus integreerida oma juhtpaneel Google'i otsingukonsooliga, et saada oma otsingu märksõnade kohta kõige täpsem aruandlus.

Kuidas statistikale ligi saada?

Veebimajutus.ee iseteeninduses võib kergesti saada ülevaate oma WordPressi veebilehe külastuste kohta. Põhi-info veebilehe analüüsimiseks on nüüd arusaadavalt ühes kohas selgelt loetav, ilma, et peaksid omama varasemat kokkupuudet statistika moodulitega.

 

Niimoodi on Plausible integreeritud iseteenindusse.

Veebimajutus.ee klientidele on statistika teenusepaketi hinnas sees!

Kui oled Veebimajutus.ee klient, siis sisene iseteenindusse, vali soovitud domeen ning alajaotus “Koduleht”. WordPressi halduse juurest leiadki uue “Külastajate statistika” alamlehe.

Kui aga sa ei ole veel Veebimajutus.ee klient, kuid siiski soovid proovida uut ja mugavat statistika lahendust, siis kliki SIIA ja kasuta promokoodi 1KBLOGI ning saadki meie teenust proovida 1 kuu tasuta.

 

Nii näeb märksõnu, millega külastajad on Google otsingust leheni jõudnud.

Miks peaks üldse külastajate statistikat jälgima?

Külastajate statistika on äriliselt oluline ja vajalik, et tunneksid oma kliente - kuidas nad veebileheni jõuavad, millisesse turunduskanalisse tasub investeerida, milline sisu pakub neile rohkem huvi jpm.

Statistikast tuleb välja seegi, kui palju külastajaid lehel igapäevaselt käib, kuidas nad sinna jõuavad, milliseid otsingusõnu kasutatakse, millised lehed rohkem huvi pakuvad ning mis seadmeid kasutatakse.

Statistikast saadud info annab võimaluse saada parimaid positsioone otsingus enda jaoks oluliste märksõnadega. Mõistes külastajaid paremini, on võimalik teha paremate tulemusteni viivaid otsuseid.
 


“Ma ei kujutanud ettegi, et meid 30 päeva jooksul kodukal nii palju külastatakse. Just eile kontoris vaatasin, et peab veebilehega tegelema, kuid sellele infole tuginedes saan aru, et pean selle asja kohe ette võtma. Nii on ju megahea jälgida näiteks peale reklaamikampaania alustamist, kuidas asi toimib ja milliseid märksõnu lisada. Mõni sõna on küll korrektne, aga rahvasuus ikkagi levib teine sõna, mille järgi otsitakse. Igatahes hea ja kasulik.”

Alo, Autotest.ee

Jaga
Nõuandja