Vaata, milline on kõige populaarsem ja kasulikum Office 365 rakendus ettevõtetes

Harmon.ie poolt korraldatud küsitlusest selgus, milline Office 365 ärikasutajate rakendus on kontorites kõige populaarsem. On selge, et osadest pole paljud kasutajad kuulnudki, samas pole siiski kõige levinum Word, milles tekste ja dokumente luuakse.

1022 vastanuga uuring selgitas välja, et ettevõtetes kasutatakse kõige enam Outlooki – universaalset kommunikatsiooniprogrammi, mis ühendab endas e-posti halduri, kontaktide, kalendri ja tööülesannete vahendi. Outlook on kõige kasutatavam rakendus kõigis vanusegruppides, ametites ja tegevusvaldkondades.

Outlook on lausa nii populaarne, et seda kasutatakse võrreldes teiste pilveteenuse rakendustega päeva jooksul kümme korda enam.

Samas näitas uuring, et 34% kasutajatest saavad väga harva või pole üldse saanud koolitust Office 365 uute rakenduste ja uuenduste kohta. 18% kasutajatest tunnistas, et nende ettevõttes puudub ametlik poliitika uuenduste ja uute rakenduste kasutuselevõtuks.

Uuringukorraldaja harmon.ie asepresident David Lavenda kommenteeris tulemust niimoodi: „On selge, et Outlook on ettevõtte põhiline tööhobune, kuid selleks, et töötajad oskaks kasutada ka teisi spetsiaalselt suhtluseks mõeldud tarkvarasid, peavad firmad neid paremini olemasolevate lahendustega integreerima. Selle asemel, et jätta töötajad ise avastama, võiks neid koolitada ja tutvustada kõiki kommunikatsioonivahendeid.”

Veebimajutuse Office 365 ärikasutaja pakettides on kõigis olemas ka Outlooki kasutamise võimalus. Business Essentials ei sisalda küll allalaaditavat Outlooki, kuid veebipõhine kasutamine on olemas. Business pakett sisaldab allalaetavat Outlooki, kuid ei sisalda grupitöö vahendeid ja Office 365 e-posti teenust. Business Premiumi paketis aga on kõik võimalused olemas, ka e-posti ja grupitöö teenus.
 

Jaga
Nõuandja