Office 365 – äritarkvara koos pilvekontoriga

Office 365 sisaldab tuntud ja harjumuspäraseid Microsoft Office programme (Outlook, Word, Excel jt) ning uusi veebipõhiseid võimalusi enda ja oma meeskonna tööelu lihtsustamiseks (Exchange server, OneDrive, SharePoint jpm).

Tegime Office 365 paketi valimise lihtsamaks

Vali endale sobiv lahendus siit:

Tuntud kontori- ja grupitöötarkvara

Office 365 on pilvepõhine lahendus, mis koosneb kolmest suuremast valikust: 1 TB pinda isiklikele dokumentidele ja varukoopiateks, arvutisse paigaldatavad Office programmid (Word, Excel, Outlook, PowerPoint jt) ning äriklassi e‑post, kalender ja grupitöövahendid (Sharepoint, Skype for Business, Planner, Teams jm).

Word, Excel, Outlook, PowerPoint, OneNote, PublisherOffice365
quotemarks

KLIENT RÄÄGIB

Saime väikeettevõttena lihtsalt ja mugavalt kasutusele võtta suurettevõtte funktsionaalsused – ühiskalender, kiire failide jagamine meeskonnaliikmete vahel ja palju muud.

Juhan Toodo

Elektrowerk OÜ

Varukoopiad ja failid pilves

Automaatsed varukoopiad

Office 365 võimaldab iga töötaja arvutist teha automaatse varukoopia pilve.

Sinu või Sinu töötajate arvutid võivad ununeda, kaduda, sattuda varguse objektiks või hävineda.

Ligipääs dokumentidele kõikjalt

Pääsed nii ettevõtte kui ka enda failidele mugavalt ligi igalt poolt, iga seadmega ning igal ajal.

Asukohast ja seadmest sõltumatus võimaldab teha tööd seal kus parasjagu mugavam on.

Koos töötamine

Mitu inimest saavad üheaegselt vaadata ja muuta samu Exceli või Wordi dokumente ning muid faile. Vajadusel kasvõi mobiiltelefonilt faile täiendades.

Töö saab kiiremini ja efektiivsemalt tehtud.

Office programmid

Office tarkvara

Word, Excel, Outlook, Powerpoint jt. programmid saab paigaldada ühe kasutaja litsentsi raames 5 arvutisse, 5 tahvelarvutisse ning 5 nutitelefoni – ka kodustesse seadmetesse.

Muuda dokumente veebis

Eriti mugav on nii ettevõtte ühiskasutatavaid kui ka enda faile otse veebist vaadata. Saad kõiki faile ka kohe otse veebis muuta veebipõhise Office tarkvara abil. Ühe faili kallal võib korraga töötada mitmekesti!

Tasuta uued versioonid

Legaalne Office tarkvara hea kuupõhise hinnaga. Alati viimane versioon tarkvarast.

Kuupõhise hinnaga ei pea kogu tarkvara eest koheselt suurt litsentsitasu maksma.

E-post, kalender ja grupitöö

Tipptasemel koosolekud

Tipptasemel koosolekute planeerimine – kutsu meeskonnakaaslasi, vaata nende vabu aegu otse kalendrist ja planeeri koosolek sellest lähtuvalt.

Sünkroonimine

Sünkroniseeri oma kontaktid, kalender, kirjad ja failid mobiiliga. Loed kirja mobiilist ära ning see märgitakse loetuks ka kõigis Sinu arvutites.

Veebipõhine e-post

Lisaks Outlookile programmile on Office’il ka kõige mugavam veebipõhine e-post. Nii pääsed oma kirjadele igast seadmes üle veebi ligi – ning kasutajaliides on sama hea.

Office 365 tarkvara ja pilveteenuste komplekt võimaldab Sul:

 • See on sisuliselt sama funktsionaalsus, mis (vanal heal) failiserveril – lihtsalt palju rohkemate võimalustega ja töökindlam.
 • Pääsed ettevõtte failidele mugavalt ligi igalt poolt, iga seadmega ning igal ajal - nagu Dropbox või Google Drive, lihtsalt soodsam.
 • Mitu inimest saavad üheaegselt muuta sama Exceli või Wordi dokumenti.
 • Koopiaid säilitatakse ka vanematest failiversioonidest.
 • IT-mees (või IT-firma) ei pea enam enda failiserveriga tegelema – väiksem kulu.
 • Lisaks ei pea muretsema, kui enda serveriga midagi juhtub – pilves varundamine on palju turvalisem.
 • Sinu või Sinu töötajate arvutid võivad ununeda, kaduda, sattuda varguse objektiks või hävineda. Uue arvuti ostmine on lihtne, aga isiklike failide taastamine on paras peavalu ning ka suur kulu ettevõttele tööseisakute arvelt.
 • Kui arvutiga midagi juhtub, siis OneDrive 1 TB pilvekettalt pääsed oma failidele alati koheselt ligi – igast seadmest ning ka üle veebi.
 • Mugav viis enda failide kasutamiseks nii tööl, kodus kui ka reisil olles.
 • 1 TB OneDrive pilveketas igale kasutajale annab piisavalt ruumi (mahutab keskmiselt ca 85 miljonit lehekülge Wordi dokumente, ca 250 täispikkuses filmi või ca 300 000 kvaliteetset fotot).
 • Word, Excel, Outlook, Powerpoint jt programmid saab paigaldada ühe kasutaja litsentsi raames 5 arvutisse, 5 tahvelarvutisse ning 5 nutitelefoni – ka kodustesse seadmetesse.
 • Lisaks on eriti mugav enda faile ka veebist vaadata ning vajadusel neid kohe ka otse veebis muuta veebipõhise Office tarkvara abil.
 • Office programmid hea kuupõhise hinnaga ja alati viimane versioon legaalsest tarkvarast. Kuupõhise hinnaga ei pea kogu tarkvara eest koheselt suurt litsentsitasu maksma.
 • Kalender ja kontaktid, mida saad meeskonna ja pereliikmetega jagada.
 • Tipptasemel koosolekute planeerimine – kutsu meeskonnakaaslasi, vaata nende vabu aegu otse kalendrist ja planeeri koosolek sellest lähtuvalt. See hoiab kõvasti kõigi aega kokku.
 • Lisa külalistele Skype for Business koosoleku kutse, et osaleja saaks kiirelt ja mugavalt videokonverentsiga liituda. Videokonverentside seadistamine ei ole enam keeruline ja lisatasudega ning ka külalistel on koosolekuga liitumine lihtne.
 • Automaatne koosolekuruumide broneerimine (broneerida saab ka teisi ühiskasutuses olevaid ressursse - projektorit, autot jms).
 • Võimalik on luua ka mitu kalendrit ning inimese kaupa piirata, millist infot nad kalendris näevad – kas ainult vaba/hõivatud olekut, ainult koosoleku pealkirja või ka kõiki detaile.
 • E-kirjade sünkroonimine mobiilis ja arvutis: kui näiteks loed kirja nutitelefonis läbi, siis märgitakse see loetuks ka arvutis. Kui saadad mobiilist kirjale vastuse, siis näed seda vastust ka enda arvutist – ja vastupidi.
 • Sarnaselt toimub ka kalendri, kontaktide ja failide kasutamine – kõigist neist luuakse varukoopia pilve, mis on igast seadmest kasutatav. Vahet ei ole, millisest seadmest lisad või muudad kas kontakti, faili või koosolekut – igast seadmest kuvatakse alati kõige värskemad muudatused.
 • Tugi on nii iPhone/iOS, Android kui ka Windows Phone nutiseadmetele.
 • Veebipõhine Outlook on tõenäoliselt parim veebipõhine äriklassi e-posti lugemise tarkvara (Outlook Web Access).
 • Igale kasutajale on 50 GB ruumi võimsal Exchange Server platvormil.
 • Väga lai seadmete ning operatsioonisüsteemide tugi (Android, iOS, Windows, Linux).