Vaata järgi: need on 10 parimat Elementoriga tehtud WordPressi veebilehte

Veebimajutuse iseteeninduses on juba mõnda aega olnud võimalus valida WordPressi installeerimisel “Isetegemise tööriist ja 99+ tasuta kujundust”. Selle taga on Elementor - hea lahendus professionaalse välimusega veebilehe tegemiseks, ilma et peaks ise disaini ja kujundusega palju vaeva nägema. Seda, kui head näevad Elementoriga välja kodulehed, saab vaadata siit, kus on ära toodud eelmise aasta kümme parimat veebi. Nimekiri on hea koht ka endale inspiratsiooni ja ideede saamiseks.

Elementori blogis valiti kümme parimat välja saja nii-öelda finalisti seast. Lisaks selgus ka esile toodud esikolmik - pjedestaalile jõudnud parimatest parimad.

Siin need on.

1. generalcondition.com

Veebi hinnati kõrgelt selle pärast, et tegemist on parima näitega Storytellingust ehk jutustamisest. Igaühel peab olema oma lugu, millega teistest eristuda ja parim lahendus on muidugi see siduda ka veebi väljanägemisega.

Miks on sel lehel klassikaline barokk-kunst ja lihtne kirjutusmasina font? See selgubki loost endast: iga maali juurde on kirjutatud midagi stuudio endaga seotut ja mõnikord on see päris naljakas ning jääb hästi meelde. Neutraalne kirjastiil jätab kõik otsad lahti alustada nii-öelda puhtalt lehelt.

Tegemist on Serbias asuva butiik-disainistuudioga, kelle liikmed on üle maailma laiali, sest kontoritöö on "nii 2010ndad".

Kasutatud plugin´id: Elementor Premium, Elementor Plus.

2. superglow.co

Žüriile meeldis selle veebi dünaamiline olek ja keskendumine fotole. Tohutult suured pildid, suur kiri, vähe teksti. Kui ettevõte tegeleb disainiga, siis pilt ongi kõige tähtsam.

Superglow on Ühendkuningriigis asuv loominguline stuudio, mis on spetsialiseerunud artistide ja plaadifirmadega koostööle, et luua neile visuaalset brändingut, veebisaite, sotsiaalmeediasse sisu ja videoid. Nende portfellist leiab päris tuntud plaadifirmasid: Universal Music Group, Virgin EMI Records, Sony Music, Warner Music Group, Interscope Records jt.

Kasutatud plugin´id: All In One WP Security, SiteGround Optimizer, Yoast SEO.

3. totemautomobili.com

Stiilse elektriauto lehekülg on lahendatud samuti stiilselt. Samuti on põhirõhk ilusatel piltidel ning minimalismil, et toode ise esile tõuseks.

Totem Automobili on Itaalia idufirma, mille asutas autodisainer Riccardo Quaggio. Tema kirg autode, eriti ajalooliste autode vastu pärineb tema perekonnast, mis on talle lapsepõlves pärandanud ikooniliste autode peene maitse.

Veebi on teinud Claudia Bot (Tide Design).

Sellel lehel kasutatud WordPressi plugin´id on järgmised: Element Pack Lite, ElementsKitLite, Elementor Essential, MP3 Music Player by Sonaar, Sticky Header Effects for Elementor.

4. balzac.it

Veebidisaini agentuur Itaaliast.

5. frankentoonstudio.com

Veebidisaini stuudio San Salvadorist.

6. thewatermarkcollection.com

Disainveekraanide ettevõte Suurbritanniast, tegutseb alates 1976. aastast.

Veebi on teinud Chris Lettner (The Weather).

7. balmaestudio.com

Sisekujunduse agentuur Madridist.

Veebi on teinud ABC Creación Digital.

8. grenade.com.au

Üle 20 aasta tegutsenud brändingu ja turunduse agentuur Austraaliast.

Veeb on tehtud agentuuri enda - Grenade Studio - ja Scott Ritchie (Pixelshifter) poolt.

9. theshiftclinic.com

Elustiiliettevõte Austraaliast.

Veebi on teinud Five by Five.

10. brandingo.am

Veebidisaini agentuur Armeeniast.

Veebi on teinud Billie Argent (Passionate Digital Agency).

Soovid ka ise proovida Elementoriga kodulehte ehitada? Proovi meie veebimajutusteenust 3 kuud tasuta! Sisesta ostukorvi promokood "3KBLOGI" või vajuta seda LINKI

Jaga
Nõuandja