Eestlaste veebiehitustööriist Voog on nüüd veelgi mugavam ja mitmetahulisem

Veebirebane
19. mai 2016

Eestlaste loodud ning Veebimajutuse klientide seas populaarne veebilehe ehitamise tööriist Voog sai suure uuenduse, mis lubab veelgi lihtsamalt lehte endale meelepäraseks muuta.

Kasutajad saavad nüüd lisaks sisu muutmisele ka standardkujunduste täpsemaid detaile endale meelepäraselt sättida. Näitaks saab veebilehe ehitaja uue täiustunud tööriista abil muuta kirjatüüpe, värve ning sättida, kui suur mingi sisuelement lehe peal on.

Uus tööriist töötab hetkel poolte Voogi kujundustega. Nendeks on Zürich, Sapporo, Anchorage, Berlin, Madrid, Düsseldorf, Barcelona ning Amsterdam. Ülejäänud kujundused saavad uuenduse järgmiste nädalate jooksul.

Lisaks uuele kujundustööriistale saavad Veebimajutuse kliendid nüüdsest kasutada kolme täiesti uut kujundust. Nendeks on Sapporo, Zürich ning Anchorage. Esimene neist on suunatud fotograafidele ning kunstnikele. Teine on samuti suunatud piltidele ning kolmas, nüüd populaarseim kujundus, on modernne pika esilehega kujundus, mis pakatab visuaalsetest elementidest.

Seni olid mitmed võimalused, mille uuendus tavakasutajani toob, kättesaadavad vaid kogenud veebidisaineritele, kes oskasid lehekülje koodi enda äranägemise järgi muuta. Selle uuenduse najal saab aga igaüks ühtegi rida koodi kirjutamata luua just sellise lehe, nagu ta soovib.

Lisaks eelnevale sai Voog ka sadu väiksemaid uuendusi, mis teevad teenuse kasutamise kliendile lihtsamaks.

Avafoto: Voog

Algne artikkel avaldati Geenius.ee lehel meie blogis.

Veebirebane

Veebimajutus.ee pakub oma klientidele mugavusteenust domeeni, e-posti, kodulehe majutuse ja tööriistade vallas. Elkdata OÜ on tegutsenud 25 aastat, teenindades igapäevaselt pea 25 000 klienti, luues neile väärtust läbi kiirete ja lihtsate veebiteenuste.

Kasutajad kes lugesid seda artiklit lugesid ka neid

Veebimajutus on Facebookis. Sina oled kah.
Saame sõpradeks? Meil on Sulle palju rääkida, küllap Sul meilegi. Teeme ära?
fox-head fox-head
Ka veebis tuleb targalt tegutseda. Eriti veebis!
Veebimajutuse 25 000 klienti rääkisid ja meie kuulasime - oleme teie vajaduste ning tagasiside põhjal loonud blogi, milleta ei saa hakkama ükski edukas e-ärimees. Eesti tippkirjutajad toovad Sinuni värskeimad nipid, uudised ja nõuanded. Ükski trend ei jää saladuseks ning väljakutse ületamatuks!
Klienditeenindus
Lisasime diili sinu ostukorvi, said ikka mega hea diili!

Vali paketi periood

1 kuu põhine arveldus

Kuus 12.08

Kokku 12.08

3 kuu põhine arveldus

Kuus 12.08

Kokku 36.24

6 kuu põhine arveldus

Kuus 12.08

Kokku 72.48

1 aasta põhine arveldus

Säästad 20% ehk -24.16

Kuus 10.07

Kokku 120.80

1 aasta
0.00
2 aastat
0.00
3 aastat
0.00
4 aastat
0.00
5 aastat
0.00
6 aastat
0.00
7 aastat
0.00
8 aastat
0.00
9 aastat
0.00
10 aastat
0.00