Neid kaupu on e-poes kõige lihtsam müüa

E-poodi alustada on küll aina lihtsam, aga müük paraku lihtsamaks ei lähe, kui tuleb konkureerida kogu maailma e-poodidega. Siiski on teatud kaupu, mis lähevad veebis alati paremini, kui muud asjad. Siin on mõned populaarsed tooted, mida tavaliselt e-poest ostetakse hea meelega ka siis, kui ostja on pigem päris-poe usku. Enim müüdud toodete statistika on pärit Aliexpressi, eBay, Shopify, Amazoni jt e-poodide müügiülevaadetest.

Videomängud

Endiselt on neid, kes tahavad karpi enne käes keerutada, kui sellega kassasse suunduvad. Kuid videomäng ise on üsna virtuaalne kaup ja juba aastaid või aastakümneid ei pea seda karbis füüsilisest poest ostma. Pealegi on näiteks konsoolimängudele olemas oma turvalised keskkonnad, kust on mugav valida, demosid proovida ja lisainfot leida. See on palju-palju mugavam, kui hakata otsima lähimat arvutimängude poodi (mida võib-olla enam paljudes kohtades ei leiagi).

Mobiiliümbrised

Igaüks teab oma mobiili mudelit, seega saab kõigile müüa ka sobivaid mobiiliümbriseid. tegemist on kaubaga, mis ei maksa väga palju ja ümbriste ost on tavaliselt ka emotsiooni põhjal - kui meeldib, ostetakse ära. E-poes on jällegi kergem kümneid ümbriseid läbi lapata kui kuskil poes. Valik kipub ka e-poodides laiem olema. Ainult et oma ümbrist ei saa kohe kasutama hakata erinevalt päris poest, kus selle võib juba kassa juures telefoni ümber panna.

Beebikaubad

Lapseootel naised ja väikelastega emad on veebipoodidele tänuväärne klientuur. Nende veebis surfamise aeg on pikem, kui iga päev kontoritööl käivatel inimestel ja neil on ka pidevalt vaja täiesti uusi asju, mida varem polnud. Kuna ka liikumine on väikelapsega tavaliselt keerulisem, on see klientuur valmis rohkem kaupa koju tellima.

Nutitelefoni lisad - nutikellad, kõrvaklapid

Nutikellasid ostetakse praegu enam kui kunagi varem ja müügistatistika vihjab, et neid ostetakse pigem veebist kui kellapoodidest. tegemist on piisavalt odavate ja kergete asjadega, mida on mugav online´ist tekkida ja muidugi käib sinna juurde ka kellarihmade ja muude lisade äri.

LEGO

Kõige kasulikum pidi olema eBays LEGO komplekte müüa. On selliseid, mida ostavad kollektsionäärid, aga ka neid, mida nõuavad lapsed vanematelt. Üks hea kingitus lapsele on alati üks uus LEGO komplekt.

Raamatud

Amazon sai kunagi suureks raamatuid müües. Kuid nüüd on veebist raamatute tellimine veelgi populaarsemaks läinud. Kui e-poes anda hea kirjeldus, pakkuda sisust näidislehekülgi, siis polegi raamatu müügiks palju enam vaja teha. Raamat on samuti piisavalt väike, kerge ja odav, et e-äris oleks sellega mugav toimetada nii ostjal kui müüjal. Aina enam ostetakse ka e-raamatuid, millega e-poes on veelgi lihtsam, toote saab kasutaja peale maksmist omale lihtsalt e-lugerisse alla laadida ja kohe lugema hakata.

Odavad ehted ja käsitöö

Aliexpressis on ühed enim tellitavad tooterühmad mõni euro või mõnikümmend senti maksvad patsikummid, kõrvarõngad, kaelakeed või käevõrud. Muidugi pole tegemist väärismetallist ehetega, vaid igapäevaste iluasjadega, mida pole kahu kogemata katki teha või ära kaotada. Neid müüa on lihtne, kasutada saab ka tuntud keskkondade dropshipping´ut, kus müüjal jääb üle koostada kaubavalik ja suunata ostja tellimus mõnele meretagusele poele täitmiseks. Eks nii käib see ka maaletoojatega, ainult et e-poe puhul pole asja alati ise enne vaja oma lattu kohale tuua.

Jaga
Nõuandja