8 tehisintellekti moodulit WordPressile, mis panevad veebi ise tööle

Veebirebane
28. juuli 2023

Tehisintellekt suudab hämmastavalt palju – see suudab joonistada pilte, luua sisu ning isegi inimhäälest aru saada. Pole kahtlust, et varem või hiljem on neist uutest nähtustest tehtud ka mõni WordPressi moodul. Tegelikult on tehisintellekt juba laialdaselt kasutusel kümnetes uutes pluginates, mis on saadaval nii tasuta kui ka tasuliste versioonidena.

Siin on mõned näited sellistest tehisintellekti moodulitest, mis muudavad veebilehe täiendamise ja haldamise oluliselt lihtsamaks või isegi täiesti automaatseks.

1. Jetpack AI Assistant

ChatGPT-lt küsitakse tihti nõu veebi või blogisse tekstide kirjutamiseks. Juunis välja tulnud uus moodul Jetpackilt lisab tekstiakende kohale menüüsse nüüd mugava lisanupu, millele vajutades saab tekstiploki täita vajaliku sisuga, tuleb vaid enne täpsustada, millest tahad kirjutada.

Sama mooduliga saab luua tekstile ka pealkirja või kokkuvõtte või tõlkida teise keelde ja postitada sama sisu mitmekeelsel lehel kõigis keeltes. Kuna ChatGPT tõlgib üsna hästi ka eesti keelde või eesti keelest, saaks seda teoreetiliselt kasutada ka kodumaistes veebides, kuid moodul praegu kõiki keeli ei toeta. Jetpack AI Assistant toetab suurematest ja levinumatest näiteks inglise, hindi, hispaania, prantsuse, hiina ja korea keelt. Tööriist väidetavalt parandab automaatselt ka toetatud keelte õigekirja- ja grammatikavead.

Tasuta saab katsetada 20 päringuga, edasi peab maksma kümme dollarit kuus kasutamise eest.

2. WP AI Assistant

Kui tahad oma veebi ja e-poodi üles panna virtuaalse assistendi, mis suhtleb külastajatega, juhatab neid oste tegema ja aitab vastata kohe, kui vestlusaknasse küsimus tekib, siis see plugin on hea valik.

Vastuste programmeerimiseks on olemas lihtne graafiline liides, kus saab koostada vestluste puu levinud küsimuste ja teemade kohta.

Moodul maksab 39 dollarit ja selle eest saab ka kasutajatoe kuueks kuuks.

3. CodeWP

Tehisintellekt oskab ka täiesti töötavat programmikoodi kirjutada. See plugin ongi pühendunud WordPressi koodi kirjutamisele. PHP, JavaScripti ja paljude teiste populaarsete pistikprogrammide režiimid on olemas, samuti WooCommerce´i e-äri platvormi tugi. 

4. AI Engine

Veel üks suhteliselt uus plugin kasutab ChatGPT-d WordPressi postituste tegemiseks ning lisaks vestleb arukalt külastajatega.

Lisaks tekstidele võib lasta moodulil genereerida ka pilte etteantud teemal ja kirjeldustega. Tehisintellekt tõlgib, parandab olemasolevates tekstides kirjavigu ning oskab ka WooCommerce'il põhineva e-poe tootelehti täita. Kodulehele saab sisu kõnega dikteerida, kõne tekstiks teisendamine käib koos Whisper API-ga.

5. Bertha AI

See tehisintellekti moodul kirjutab, vestleb, loob pilte, redigeerib ja tõlgib. 25 keele seas on meie suureks rõõmuks ka eesti keel, mida plugin otseselt toetab. Seega saab teha näiteks oma eestikeelse lehe mitmekeelseks.

Bertha AI kasutab OpenAI GPT-3 keelemudelit. Kui pistikprogramm on installitud ja aktiveeritud, kuvatakse veebilehe kõigis tekstiakendes, sealhulgas WordPressi Gutenbergi redaktoris uus animeeritud kujund, millele vajutades saab tehisintellektilt abi.

6. ContentBot

ContentBot kirjutab sinu teksti ümber või pikemaks, kui oled mõne lause ette andnud. Hiljem saab pakutud teksti juba omakorda ümber töödelda ja kustutada ära need osad, mis ei meeldi.

Plugin pakub ka sisseehitatud plagiaadikontrolli, mis vaatab üle, et kõik tehisintellekti tööd oleksid täiesti originaalsed.

Importeri lisandiga saab ContenBot tekitada suurel hulgal e-poe tootekirjeldusi. Väidetavalt toetab plugin kuni 110 keelt.

7. Tidio

Tegemist on tehisintellekti juhitava vestlusrobotiga, mis saab iseseisvalt hakkama veebi klienditeenindusega. Enne tuleb masinat aga treenida teemast aru saama ja korduvatele küsimustele õigeid vastuseid andma.

Tidio võib rääkida veebikülastajatega probleemide lahendamiseks ja müügi suurendamiseks, robot saab soovitada tooteid otse vestluses või pakkuda probleemidele lahendusi.

Ka see plugin aitab luua WooCommerce´i tootekaarte ja tootekirjeldusi. Moodul on integreeritav Klaviyo, Mailchimpi, Omnisendi, MailerLite´i, ActiveCampaigni, SendInBlue ja teiste teenustega. Vestlusroboti eeltõlgitud keelte hulgas eesti keelt pole, kuid moodulit saab ise eestikeelsete fraasidega seadistada.

8. GetGenie

Tegemist on kirjutamise abilisega, mis jälgib ka muid veebilehe juures olulisi omadusi.

Näiteks vaatab see moodul, et sisu vastaks etteantud SEO nõuetele ehk oleks otsingumootorile

Veebirebane

Veebimajutus.ee pakub oma klientidele mugavusteenust domeeni, e-posti, kodulehe majutuse ja tööriistade vallas. Elkdata OÜ on tegutsenud 25 aastat, teenindades igapäevaselt pea 25 000 klienti, luues neile väärtust läbi kiirete ja lihtsate veebiteenuste.

Kasutajad kes lugesid seda artiklit lugesid ka neid

Veebimajutus on Facebookis. Sina oled kah.
Saame sõpradeks? Meil on Sulle palju rääkida, küllap Sul meilegi. Teeme ära?
fox-head fox-head
Ka veebis tuleb targalt tegutseda. Eriti veebis!
Veebimajutuse 25 000 klienti rääkisid ja meie kuulasime - oleme teie vajaduste ning tagasiside põhjal loonud blogi, milleta ei saa hakkama ükski edukas e-ärimees. Eesti tippkirjutajad toovad Sinuni värskeimad nipid, uudised ja nõuanded. Ükski trend ei jää saladuseks ning väljakutse ületamatuks!
Klienditeenindus
Lisasime diili sinu ostukorvi, said ikka mega hea diili!

Vali paketi periood

1 kuu põhine arveldus

Kuus 12.08

Kokku 12.08

3 kuu põhine arveldus

Kuus 12.08

Kokku 36.24

6 kuu põhine arveldus

Kuus 12.08

Kokku 72.48

1 aasta põhine arveldus

Säästad 20% ehk -24.16

Kuus 10.07

Kokku 120.80

1 aasta
0.00
2 aastat
0.00
3 aastat
0.00
4 aastat
0.00
5 aastat
0.00
6 aastat
0.00
7 aastat
0.00
8 aastat
0.00
9 aastat
0.00
10 aastat
0.00