10 WordPressi liidest, mis võiks su ettevõtte kodulehel kasutuses olla

WordPress on tuntud selle poolest, et sinna on võimalik külge lisada nii palju vidinaid kui aga vajadust ja soovi on. See aga tähendab, et erinevaid liideseid on tohutult palju. Selleks, et selles rägastikus mitte ära eksida, kogusime kokku kümme head liidest, mida võiks oma veebilehel kasutada.

OptinMonster

OptinMonster paneb külastajad, kes soovivad veebilehelt lahkuda, hoopis uudiskirjaga liituma. Kui kasutaja hakkab lehelt lahkuma, lööb liides ette kasti, kuhu saab sisestada oma meiliaadressi. See tähendab, et potentsiaalse kliendi lehelt lahkumine võib lõppeda hoopis uudiskirjaga liitumisega.

WPForms

WPForms on vajalik iga veebilehe jaoks. See loob lihtsa võimaluse selleks, et lehe külastajad saaksid lehe omanikega ühendust võtta. Selle ülesseadmine on lihtne ning haldamine mugav. Lisaks üldisele kontaktivormile saab luua ka näiteks uudiskirjaga liitumise vorme.

Google Analytics

Elementaarne. Google Analytics pakub kasutajatele võimalust näha, mis täpselt nende lehel toimub. Selle abil  saab kergesti näha, mida külastajad lehel teevad, kuidas nad sinna satuvad ning miks nad sealt lahkuvad. Kõike seda näeb lehe pealt või soovi korral hoopis mobiilirakendusest.

BackupBuddy

BackupBuddy eesmärk on nimest aimatav: see teeb veebilehest varukoopiaid. See võib tunduda kui ajaraisk, kuid kui server peaks kahjustada saama või kuri viirus andmebaasi ära rikkuma, siis on varukoopiad elupäästjad.

Soliloquy

Soliloquy abil saab veebilehele lihtsasti panna slaidiesitlusi ehk pilte või kaarte, mis kindla aja tagant vahetuvad. See tähendab, et kõige olulisemat infot või kõige huvitavamaid tooteid saab mugaval viisil kliendile nähtavaks teha.

BirchPress

BirchPress loob võimaluse klientidel su juures aegu broneerida ning teenuste eest tasuda. See tuleb kasuks näiteks ilusalongi veebilehe juures, hotellidest ning muudest majutusasutustest rääkimata.

Testimonials

Testimonials lubab kerge vaevaga näidata lehe külastajale seda, mida teised kliendid teenusest või tootest arvavad. Tagasiside, mida näidata, saab näiteks eelnevalt tutvustatud kontaktvormi abil.

Login Lockdown

See liides tuleb kasuks siis, kui keegi peaks üritama veebilehe muutmise tööriistadesse sisse murdma. Kui parooli on mitu korda valesti sisestatud, blokeerib liides administraatorikonsooli piiratud ajaks täielikult. See tähendab, et veebileht on seda tüüpi rünnakute eest oluliselt rohkem kaitstud.

W3 Total Cache

W3 Total Cache teeb leheküljed kiiremaks. See tähendab, et klient ei tüdine ootamisest ära ning Google näitab veebilehte otsingutulemustes eespool.

CSS Hero

CSS Hero lubab muuta ükskõik millist WordPressi teemat meelepärasemaks, seda ilma, et tuleks kirjutada ühtegi rida koodi. Selle abil on võimalik lihtsasti populaarne teema enda lehe jaoks sobilikumaks muuta.

Foto: WordPress

Algne artikkel avaldati Geenius.ee lehel meie blogis.

Jaga
Nõuandja