Uuri järgi ja võta eeskuju! Need on 10 head Veebimajutuse partnerite tehtud veebilehte

Veebirebane
08. mai 2023

Meie partnerite seas leidub palju neid, kes teevad kodulehti Veebimajutuse klientidele. Otsustasime seekord kümme esinduslikku veebi välja valida, et ka teised saaksid neist ideid ammutada.

Sobraltsobrale.ee

Sõbralt Sõbrale koduleht oli ajale jalgu jäänud ning ei kandnud endas enam ettevõtte nägu. Seega sooviti vana veebi uuendada ja selle probleemiga pöörduti veebiagentuuri poole, kes soovitas uuendamise korral kaaluda ka kasutajakogemuse ja SEO parandamist. Koostöös disaineriga valmisid kodulehe visuaalsed elemendid ning prototüüp.

Kliendi soov oli kasutada Elementorit, et ise hiljem kodulehte mugavalt muuta. Veebilehe uuendamise abil on nüüd kasutajatel võimalik leida huvipakkuvat sisu kiiremini ning tänu SEO optimeerimisele jõuavad otsingumootorite kaudu kodulehele ka uued külastajad. Kodulehe külastuste arv kasvas tänu uuele kodulehele 43%, SEO kaudu tuli külastusi lisaks 13%.

Niigi madal koheselt lahkujate määr (põrkemäär) langes veelgi 3% ning  lehel viibimise aeg tõusis 1.41 pealt 2 minuti ja 13 sekundi peale ehk 51%. 

Kodulehe tegi Strateeg.ee.

Terveelukeskus.ee

Esimene versioon kodulehest valmis juba 2017. aastal, kasutades WordPressi ja Wpbakery tarkvara. Alates sellest ajast on leht palju muutunud ja ka täiendusi saanud. Veebilehel kasutatakse Setmore'i tasuta broneerimissüsteemi ning uudiskirjaga liitujad suunatakse Smaily meililisti.

Kliendil tasub alati veebiarendajaga häid suhteid hoida kuna ideede põrgatamise käigus koorus välja soov teha kodulehel algust SEO optimeerimisega ja meililisti loomisega. Koostöö tulemusel on viimase paari aasta jooksul külastuste arv kasvanud 7x. Kodulehte külastab Google otsingute kaudu iga kuu üle 4000 inimese ning meililist kasvab tänu sellele iga päev.

Kodulehe tegi Strateeg.ee.

Arens.ee

Köögi valimine võib olla keeruline protsess ning sageli vaadatakse inspiratsiooni saamiseks palju erinevaid pilte. Kasutajakogemuse parandamiseks on veebilehel tehtud täiendusi, mis muudavad köögi materjalide ja inspiratsioonipiltide vaatamise lihtsamaks ning salongide kontaktinfo leidmise mugavamaks.

Lehel kasutati uut ja värsket disaini ning modulaarset arendust, mis võimaldab haldajal sisu vajadusel lihtsalt muuta. Tänu uuendustele kasvas kodulehel viibimise aeg, mis on hetkel keskmiselt 4 minutit.

Kodulehe tegi Codenot Studio.

Kulbert.ee

Kulbert.ee veebilehe suurimaks probleemiks oli vananenud e-poe disain ja arendus ning puudulik ühendus laotarkvaraga, mis muutis ostuprotsessi keeruliseks. Lahendusena loodi uus e-pood, mis on võimalikult automatiseeritud ja klientide jaoks mugav kasutada.

Kogu info toodete ja tellimuste kohta tuleb Directo majandustarkvarast koos äriklientide erinevate hinnavalemitega. Ettevõtte põhiline klientuur koosneb äriklientidest, kes tellivad suures mahus, mistõttu loodi tellimuste hõlpsaks esitamiseks mugav iseteenindusfunktsioon.

Uus e-pood loodi nullist Laravel’i PHP raamistikul.

Kodulehe tegi Codenot Studio.

Theablebutcher.ee

Antud lehekülg on tehtud Elementori kujundusvahenditega, mille seast leiab ka palju erinevaid valmislahendusi restoranidele. Samas on neid üsna lihtne enda vajadustest lähtuvalt muuta.

Sel lehel on esindatud menüü, söögikoha tutvustus, kontaktid ja broneerimine, mis kasutab vabalaud.ee broneerimisvormi.

Kodulehe tegi W3B Solutions.

Inlibrium.ee

Üheleheküljeline veebileht, mis on valminud koostöös Brasiilia tipp disainerite ja brändi loojatega. Veebilehe eesmärk on edasi anda teenuse sügav sisu vaid paari minutiga kasutades selleks pilte, heli, videot ja teksti. 

Tulemusena on loodud koduleht, mida kasutavad maailma eliidi hulka kuuluvad top-miljonärid, jalgpallurid ja vormelisõitjad.

WordPressis tehtud leht kasutab taas Elementorit.

Kodulehe tegi Kodulehe Haldus.

Keskpark2024.ee

Selle projekti käigus oli vaja luua keskkond, läbi mille selgitada, miks ei ole hea idee eemaldada üht kesklinna parki. Läbi veebilehe oli oluline tutvustada erinevaid ideid, jooniseid, pilte ja videoid, et rõhutada üheainsa pargi olulisust.

Kodulehe autor sai positiivset tagasisidet selle kohta, et lõpuks on keegi poliitilisel tasemel kodulehega vaeva näinud.

Veebileht on loodud WordPressi platvormil.

Kodulehe tegi Pilvepank.

Kraftman.ee

Selle projekti raames sai loodud ehitusfirmale täiesti uus koduleht. Kliendi peamine mure oli seotud varasema teenusepakkujaga, kes alustas projektiga ja seejärel kadus. Digitrust leidis aga kiiresti lahenduse ja tihedas koostöös kliendiga õnnestus lõpuks luua täiesti uus veebileht, mis vastas ettevõtte tunnusjoontele.

Kodulehe platvormiks on WordPress ja kujunduse juures on kasutatud Elementorit.

Kodulehe tegi Digitrust.

Yarden.ee

Minimajade tutvustamiseks loodud veebileht on tehtud samuti WordPressi platvormil. Kujundus on valminud Elementori abiga, mida Veebimajutuse kliendid saavad tasuta kasutada ja kus on veebi välimuse kohendamine muudetud tänu valmis disainilahendustele ülilihtsaks.

Kodulehe tegi Reel.

Adrenaliin.ee

Veebilehekülg adrenaliin.ee vajas uuendust, et esile tuua ja rõhutada rohkem nende pakutavaid teenuseid ning tuua välja unikaalsust.

Tulemuseks loodi varasemast lehest oluliselt erksam ja parema kasutuskogemusega veebileht, kus saab paremini navigeerida ning leida kergemini pakutavaid võimalusi.

Koduleht on loodud WordPressi platvormil.

Kodulehe tegi Kodulehestuudio.

Veebirebane

Veebimajutus.ee pakub oma klientidele mugavusteenust domeeni, e-posti, kodulehe majutuse ja tööriistade vallas. Elkdata OÜ on tegutsenud 25 aastat, teenindades igapäevaselt pea 25 000 klienti, luues neile väärtust läbi kiirete ja lihtsate veebiteenuste.

Kasutajad kes lugesid seda artiklit lugesid ka neid

Veebimajutus on Facebookis. Sina oled kah.
Saame sõpradeks? Meil on Sulle palju rääkida, küllap Sul meilegi. Teeme ära?
fox-head fox-head
Ka veebis tuleb targalt tegutseda. Eriti veebis!
Veebimajutuse 25 000 klienti rääkisid ja meie kuulasime - oleme teie vajaduste ning tagasiside põhjal loonud blogi, milleta ei saa hakkama ükski edukas e-ärimees. Eesti tippkirjutajad toovad Sinuni värskeimad nipid, uudised ja nõuanded. Ükski trend ei jää saladuseks ning väljakutse ületamatuks!
Klienditeenindus
Lisasime diili sinu ostukorvi, said ikka mega hea diili!

Vali paketi periood

1 kuu põhine arveldus

Kuus 12.08

Kokku 12.08

3 kuu põhine arveldus

Kuus 12.08

Kokku 36.24

6 kuu põhine arveldus

Kuus 12.08

Kokku 72.48

1 aasta põhine arveldus

Säästad 20% ehk -24.16

Kuus 10.07

Kokku 120.80

1 aasta
0.00
2 aastat
0.00
3 aastat
0.00
4 aastat
0.00
5 aastat
0.00
6 aastat
0.00
7 aastat
0.00
8 aastat
0.00
9 aastat
0.00
10 aastat
0.00