TOP 5 WooCommerce´i plugin´i, mida tasub kindlasti e-poes kasutada

WooCommerce on juba omaette võimas, seda on nimetatud lausa maailma üheks kõige rohkemate võimalustega e-poe platvormiks. Siiski leiduvad ka mõned olulised asjad, mis põhivarustusega kaasa ei tule. Selle jaoks pakutakse hulgaliselt lisamooduleid ehk plugin´e, mis aitavad ehitada WooCommerce´i platvormile täisvõimsusega veebipoe. Siin on valik viiest kõige kasulikumast.

1. Live Chat

Kas sa teadsid, et ligi 67% e-poe külastajatest hülgab oma ostukorvi? Põhjus on lihtne – neil tekivad erinevad küsimused, millele nad tahavad kiiresti vastuseid saada.

Kodulehe tegemisel on see väga oluline aspekt, mida arvestada, eriti juhul, kui veebileht töötab ka e-poena. WooCommerce’i Live Chat on klienditeeninduse platvorm, mis aitab kaasata rohkem külastajaid, kasvatada seeläbi müüki ja suurendada klientide rahulolu, vastates nende küsimustele kohe.

Loe Live Chati kohta rohkem siit.

2. Yoast SEO

Kodulehe tegemisel on oluline kohe teadlikult tegeleda ka SEO teemadega. SEO tähendab oma kodulehe optimeerimist otsingumootoritele, et sinu veebileht tuleks sinu valdkonnaga seotud märksõnu otsivatele klientidele esimeste otsingutulemuste seas välja.

Kui oled oma e-poe ehitanud WooCommerce´i platvormile, siis Yoast SEO on heaks abiliseks, mille abil lehe sisu optimeerida.

Loe Yoast SEO kohta rohkem siit.

3. MailChimp

MailChimp on üks populaarsemaid uudiskirjade saatmise programme ja juba kodulehe tegemisel tasub mõelda, kuidas oma klientidega pikemajalist suhet luua. Kui oled oma e-poe platvormile MailChimpi liidestanud, sünkroonib plugin kliendid ja nende ostuandmed automaatselt sinu MailChimpi kontoga. Seejärel saad saata neile suunatud e-posti kampaaniaid ja teha rohkem müüki.

Loe MaiChimpi liidestamise kohta rohkem siit.

4. WPForms

WPForms on lihtne drag and drop põhimõttel töötav ankeetide koostamise plugin. See võimaldab ilma koodi kirjutamiseta luua erinevaid kontaktivorme, mida kodulehel ja e-poes kasutada.

Näiteks saad selle abil luua kontaktivormi, maksevormi, küsitlusankeedi, uudiskirjaga liitumise vormi, registreerimisvormi või muu vajaliku lahenduse.

Loe WPFormsi kohta rohkem siit.

5. Multilingual

Kui plaanid oma e-poega rahvusvaheliseks minna, siis ei pääse väikesest tõlketööst. WooCommerce´i platvormil e-poe tõlkimisel on suureks abiks WooCommerce Multilingual. See aitab tõlkida tootetekstid, kategooriad ja ka kõik ostuprotsessis vajalikud muud tekstid.

Loe Multilinguali kohta rohkem siit.

WooCommerce on üks populaarsemaid platvorme, mida e-poe tegemisel kasutada ja siin välja toodud plugin´id on vaid jäämäe tipp. Tegelikult leidub abistavaid lisamooduleid pea igaks tegevuseks. Kõige parema ülevaate saad neist WooCommerce´i enda kodulehel woocommerce.com/products või võta meiega ühendust ja saame koos leida need kõige praktilisemad abivahendid!

Jaga