[Video] Kuidas e-äri restoranile, lillepoele ja teistele kiirelt käima panna

Väga paljude väikeäride uksed on eriolukorra tõttu praegu suletud ja keegi ei tea veel, kui kaua see niimoodi jääb. Selge on aga see, et uuesti avanevas riigis on e-ärid juba klientide jaoks hoopis tavalisem moodus osta kohale tulemata ning paljud jäävadki seda rohkem kasutama, kui kunagi varem. Kuidas ergutada nulli lähedale kukkunud müüki ning vabaneda suurtele kullerfirmadele minevast kopsakast vahendustasust? Tutvu meie uue e-äri pakkumisega ja detailse videojuhendiga, mismoodi praegusest olukorrast edukalt välja tulla.

Hetkel on kõige suuremateks kannatajateks restoranid, pagarikojad, kohvikud ja ka näiteks traditsioonilised lillepoed, talukauba kauplused ning teised sarnased ärid, kellel enne kriisi ei olnud veel erilist vajadust oma äri Internetti viia.

Nüüd, kui vajadus uute võimaluste järele on ootamatult kiiresti suurenenud, sündis kiirelt üks mugav terviklahendus, mis aitab kohe traditsioonilise äri teistmoodi käima panna, luues veebipõhise müügikeskkonna ja selle taha isikliku kullerteenuse. Lisaks on see lahendus väikeäride jaoks üsna soodne.

Kes teab, võib-olla see ongi just sinu ettevõtte jaoks uus suund ka peale kriisi.

Millisele ärile on uus lahendus mõeldud?

Siin on mõned olulised punktid, mille järgi saab hinnata, kas kõik-ühes lihtne ja kiire uuele e-ärile ülemineku lahendus on just sinu firma jaoks:

Millest terviklahendus koosneb?

Veebimajutus.ee Tee-ise-veeb Pluss paketis on veebipoe ehitustööriist Voog, millele on meie hea koostööpartner Fleet Complete lisanud uue võimaluse. Pannes püsti veebipoe meie kodumaises keskkonnas Voog ja ühendades selle Fleet Complete´i teenusega, ongi igal toitlustusettevõttel ja ka poepidajal võimalik luua e-äri juurde oma isiklik kullerteenus.

Oma e-äri ja isikliku kullerteenuse püstipanek koosneb järgnevatest lihtsatest sammudest:

  1. Võta Veebimajutus.ee Tee-ise-veeb Pluss pakett, milles saad ise endale kauni veebipoe luua, kasutades veebikeskkonda Voog.
    Kampaania korras on hetkel esimesed 3 kuud alustajatele tasuta.
     
  2. Võta lisaks Fleet Complete tööülesannete ja tööjõu haldamise teenus, mis muudab keskkonnast Voog tulevad tellimused töödeks, mille saad hõlpsalt oma kullerite vahel ära jagada. Kulleriteks võivad muide olla need töötajad, kes kahanenud mahtude tõttu rakendust ei leia ning on nõus uut väljakutset proovima. Võta Fleet Complete


Allpool on ka videojuhend kuidas alustada!

Kuidas oma äri veebi viia ja kullerteenus kohe tööle panna?

Vaata allolevatest videojuhenditest täpsemalt järgi, mismoodi samm-sammult oma veebipood valmis teha, kuidas isiklik kullerteenus käima saada ning koos veebipoega tööle panna.

Loe lisaks ka Fleet Complete´i enda pikemat blogipostitust teemal kuidas just restoranile omaenda kullerteenus luua, mismoodi see lõppkokkuvõttes hästi ära tasub ja milliseid uusi võimalusi loob. 

Näidisvideo #1

Kuidas burgereid ja vahvleid müüvale toidukohale veebipõhine müügikeskkond luua ja tellimusi ning makseid vastu võtma hakata?


Selle videojuhendi tegemise käigus valmis www.toidukojuvedu.ee veebipood, mille tegemisel kasutati keskkonna Voog valmiskujundust “Santiago”. Lisaks oleks sobinud hästi ka “Anchorage” või “Sapporo” kujundusmall.
 

Näidisvideo #2:

Kuidas iseenda kullerteenus tööle panna?

 

Kuidas töö restoranis oma kullerteenusega ära korraldada?
Loe sellest lähemalt Veiko Straussi postitusest.
Jaga
Nõuandja