Veebimajutuse blogi - aitab veebis edukaks

Blogi eesmärk on koostöös oma ala ekspertidega aidata ja juhendada, kuidas veebis olevaid võimalusi oma äris paremini ära kasutada.

Tuues veebilahenduste loomise, kasutamise ja pildis olemisega seotud teemad kokku ühte blogisse, võidavad sellest kõik osapooled:

Kõigile osapooltele väärtust loovast koostööst innustatuna sai alguse ka meie partnerlus Eesti suurima digiportaaliga Geenius.ee. Kõik Veebimajutuse blogi artiklid avaldatakse ka nende veebiväljaandes ja sotsiaalmeediakeskkondades.

Vaata kõige uuemaid ja populaarsemaid postitusi siit: veebimajutus.ee/blogi

Blogi sünnilugu

Blogi sai alguse Veebimajutus.ee äriklientide seas läbiviidud küsitlusest, kus meie kliendid soovisid saada abi teemadel, mis otseselt ei haakunud sellega, mis on meie põhikompetents - domeeni, e-posti ja kodulehe majutus.

Küsitlusele vastajad soovisid saada meilt infot veebilehe ja e-poe disaini, internetiturunduse, sotsiaalmeedia ning muudel veebilahenduste loomise ja pildis olemisega seotud teemadel. Kuigi me ise ei ole eksperdid andma nõu kasutajaliidese disainimisel, sobiva e-poe platvormi valimisel, Google otsingutulemustes esimeseks saamisel ja Facebookis reklaamimisel, siis meil on üle 65 hea koostööpartneri, kes just neil teemadel spetsialistid on. Seega klientide sisendist ja headest partneritest meie blogi alguse saigi.

Mõnusat lugemist kõigile! Palun anna meile julgelt tagasisidet ja ehk ka soovitusi, millest me võiksime veel kirjutada. Ning ka kindlasti siis, kui sa soovid ise meile kirjutada. Meie blogi osas võta ühendust siit: blogi@veebimajutus.ee

Jaga