Uued partnerid: Kodulehehaldjas ja Jaska Design aitavad veebi valmis saada

Veebimajutus.ee lehelt leiab oma veebi, äri ja turunduse jaoks palju erinevaid lahendusi, mida pakuvad Veebimajutuse partnerid. Just äsja on nende partnerite hulka lisandunud Helofin OÜ ehk Kodulehehaldjas ja Jaska Design. Mõlemad saavad aidata nii veebitegemise kui disainiga, vajadusel võib Veebimajutuse uutelt partneritelt ka oma värskele firmale logo tellida või lasta senist uuendada.

Kodulehehaldjas

Nimi: Madli Raidvere
Koduleht: kodulehehaldjas.ee
Ettevõte: Helofin OÜ

"Olen vabakutseline veebidisainer, kes pakub kodulehtede tegemise ja hoolduse teenust, sekka ka graafilist disaini (logode ja plakatite kujundus). Kodulehtedega olen tegelenud aastast 2016," tutvustab Madli Raidvere enda ettevõtmisi ja seda, millega väikefirma tegeleb. "Seega professionaalsel tasemel teenuse pakkumisest on kogemust mitmeid aastaid."

Miks liitusid Veebimajutuse partnerprogrammiga?

"Liitusin Veebimajutuse partnerprogrammiga sellepärast, et soovin anda oma klientidele võimaluse saada minu valmistatud kodulehtedele boonusena lisaks tasuta kuus kuud suurepärast ja kvaliteetset majutusteenust," põhjendab kodulehehaldjas.ee vedaja.

Millised on mõned parimad tehtud tööd?

Maili Raidvere otsustas näidistena välja valida kaks tööd, mida esitleda - varem valmis tehtud kodulehe elal.ee, millega on ta seotud juba aastaid, ja hiljutise töö, mis sai tehtud iseendale - kodulehehaldjas.ee.

Jaska Design

Nimi: German Jaska
Koduleht: www.jaska.design

Agentuuri Jaska Design põhitegevuseks on Wordpressiga kodulehtede tegemine, samuti kuulub agentuuri igapäevatöö hulka ka e-poodide loomine, graafiline disain, logo kujundamine ning erinevad programmeerimistööd. Kui vaja, saab samast agentuurist ka kodulehele sisutekstid tellida. Veebilahendused Eesti ettevõttetele on toimivad ja kaasaegsed.

Miks liitusid Veebimajutuse partnerprogrammiga?

"Ma tean, et teie ettevõtte missioon pole mitte ainult pakkuda ettevõtetele kvaliteetseid IT-teenuseid, vaid aidata vähendada ettevõtete vahelist distantsi ärilt ärile sektoris," põhjendab german jaska. "Need on uued võimalused igakülgseks abiks uute usaldusväärsete firmadevaheliste suhete arendamisel. Need väärtused on ka mulle ja meie meeskonnale lähedased, ristudes minu sisemiste veendumustega. Liitun hea meelega teie programmiga."

Mõned parimad tehtud tööd?

Vaata veebimajutus.ee kõiki partnereid siit.

Jaga
Nõuandja