Kõik WordPressi lehed hakkavad automaatselt tööle Google'i AMP-iga

WordPress teatas hiljuti oma blogis, et Google hakkab ülemaailmselt otsingutes esile tõstma kiirlaadimist (AMP) toetavaid lehti ning kõik WordPressile ehitatud lehed saab lihtsasti AMP-lehtedeks ümber sätestada.

Oma lehekülje AMP-sätteid saab muuta, minnes WordPressi lehele ning avades seal My Sites valiku. Sealt tuleb navigeerida sätetemenüüsse, kust tuleb leida üldised sätted. Selle valiku alt saab valida, kuidas leht AMP-režiimis välja näeb.

AMP-kujunduse menüüs saab kasutaja määrata kiirlaetud lehe välimuse, muuhulgas ka selle, millised värvitoonid lehel domineerivad on. Kui kasutaja soovib, saab samast menüüst ka AMP-lahenduse välja lülitada.

Lehtede omanikud, kes majutavad oma WordPressi najal tehtud lehte mujal, saavad AMP-sätteid muuta laadides alla AMP-veebilehe liidese.

Google’i poolt loodud AMP-lahendus näeb ette, et veebilehed tehakse mobiilseadmete jaoks minimaalseks. See tähendab, et lehed laevad kuni 89 protsenti tavapärasest kiiremini ning külastajad saavad lehel mugavamalt navigeerida.

Google’i otsing seab otsingumootoris AMP-toega lehed ka esikohale, tuues niimoodlehele rohkem külastajaid.

Jaga
Nõuandja