6+1 olulist mõttekohta oma äri edendamiseks

Ettevõtjad peavad igapäevaselt mõtlema sellele, kuidas oma äri paremini teha- kuidas müüa rohkem, kust leida uusi kliente, kuidas olemasolevalt kliendilt rohkem raha küsida. Lisaks veel seda, kuidas sisendite hinda odavamaks saada või kuidas väärtusahelas ettepoole liikuda. Pank saab ettevõtjale abiks tulla siis, kui heade mõtete realiseerimine kipub jääma finantsvahendite puudumise taha.

Panga kontekstis on esimene samm ikka ja alati see, kui ettevõtja pöördub oma mõtetega meie poole. Päriselus tähendab see paari klikki Swedbanki kodulehel ja nõustamiskõne ongi tellitud! Selleks ei pea isegi diivanilt tõusma.

Kasulik oleks aga enne panka pöördumist mõelda järgmistele küsimustele - see on info, mida me teie ideega kaasatulemiseks vajame:

Mida lihtsamalt ja konkreetsemalt oskate nendele küsimustele vastata, seda lihtsam on meil teie mõtetega kaasa tulla ja abiks olla. Panga praktika ja numbrid näitavad, et väikeettevõtjad on järjest aktiivsemad finantseerimise küsimises, kuna majanduse tervis on hea ja väärt mõtted vajavad realiseerimist.

Finantseerimismahud väikeettevõtete segmendis on suurenenud ja suure tõenäosusega kasvavad veelgi. Pankurina vaatame taotlusi läbi avatud silmade ikka selleks, et teile sobivaimaid lahendusi leida.

Puutume igapäevaselt kokku ka ettevõtjatega, kes alles plaanivad oma äriga alustada või kelle ettevõte ei ole veel arenguga sealmaal, et pangast finantseeringut küsida. Lisaks leidub alati ettevõtjaid, kes teevad äri omavahendite arvelt.

Paljudel juhtudel saavad ettevõtjad end ise aidata pöörates tähelepanu järgmisele:

Soovime julget pealehakkamist! Heade mõtete korral pöörduge kindlasti panga poole - me oleme teie jaoks olemas!

Jaga