683 5188

Klienditugi

Levinud küsimused leiad siit ›
Saada oma küsimus ›

Turvalise e-äri alus - SSL sertifikaat

Kui salvestad oma veebilehe kaudu kasutajate andmeid, tellimusi, või võtad vastu makseid, siis oluline samm oma veebirakenduse usalduse ja turvalisuse tõstmiseks on SSL sertifikaadi kasutuselevõtt.

SSL turvasertifikaadid Veebimajutus.ee klientidele

Tasuta sertifikaati saab tellida alates Veebimajutus Standard paketist, tasulise SSL sertifikaadi paigaldamiseks on vajalik Veebimajutus Pluss pakett.

15.00 €/ aasta*

Uudis! Pakume nüüd ka tasuta SSL sertifikaati
Uuri rohkem siit

SSL TURVASERTIFIKAADIST LÄHEMALT

Mida SSL võimaldab?

Paigaldades oma veebilehele SSL sertifikaadi toimub info liiklus serveri ja külastaja vahel edaspidi konfidentsiaalselt üle krüpteeritud (HTTPS) sidekanali.

SSL sertifikaat on veebirakenduse turvasertifikaat, mille abil on andmed kaitstud kuni 256-bit krüpteeringuga. SSL sertifikaadiga saab kaitsta nii e-poode või muid isikuandmeid vastuvõtvaid ja kasutajaid identifitseerivaid e-äri lahendusi.

Miks see on vajalik?

Aina suurem hulk veebikülastajaid ja internetist ostjad mõtlevad oma isiklike andmete turvalisuse peale ning viide krüpteeritud (HTTPS) ühendusele veebilehitseja aadressiribal tõstab lehe usaldust nii külastaja kui ka Google otsingumootori silmis.

Sellest veel olulisem on aga kaitsta oma äri ja oma klienti, paigaldades oma veebirakendusele tuntud kaubamärgi SSL sertifikaat, mis krüpteerib avalikus internetis liikuva info ära ja tagab selle konfidentsiaalsuse.

Milline SSL sertifikaat valida?

Meie klientide seas on kõige populaarsem Comodo PositiveSSL, millel on maailmas kõrge tuntus ja väga hea tugi veebilehitsejate poolt.

Comodo Essential Wildcard sertifikaat on mõeldud selleks, et kaitsta mitmeid alamdomeene korraga.

Comodo Multi-Domain SSL võimaldab ühe sertifikaadiga kaitsta korraga mitme domeeni liiklust, näiteks juhuks kui üks veebileht teenindab korraga mitut domeeni. Lisaks võib see olla soodsam alternatiiv wildcard sertifikaadile, juhul kui alamdomeene pole palju kasutusel.

SSL sertifikaadid

Comodo

PositiveSSL
Kiirelt kätte
Üle 99% veebilehitsejatest toetatud
Usaldatavuse reiting: Väga hea
Mobiilsete seadmete tugi: Väga hea
www. alamdomeeni tugi

Comodo

PositiveSSL Multi Domain
Kiirelt kätte
Üle 99% veebilehitsejatest toetatud
Usaldatavuse reiting: Väga hea
Mobiilsete seadmete tugi: Väga hea
3 (alam)domeeni, lisadomeen 20€/tk

Comodo

Essential Wildcard
Kiirelt kätte
Üle 99% veebilehitsejatest toetatud
Usaldatavuse reiting: Väga hea
Mobiilsete seadmete tugi: Väga hea
Piiramata alamdomeenide tugi