Tere, mina olen Tõnis!

Me oleme veebiarendajatele, agentuuridele ja vabakutselistele välja töötanud uue koostöövormi - Veebimajutuse partnerprogrammi, mille sisuks on teineteise soovitamine oma klientidele ning teenuste kasutamisega kaasnevad eelised, mugavused ja boonused.

Tunned huvi? Räägime lähemalt >

Tõnis Bramanis | Partnerihaldur, tehniline tugi

Personaalne haldur Sinu ettevõttele

Personaalne haldur saab teid alati kiiremini ja informeeritumalt aidata. Kui vaja, siis otse kontaktnumbrilt ka töövälisel ajal.

Ta oskab vastata ja aidata ka tehnilisemates küsimustes. Partneri jaoks oleme avanud otsekontakti e-posti aadressi, mille puhul tema kirjadega tegeletakse eelisjärjekorras. Partneri päralt on ka kliendihalduri otsekontakt, mobiiltelefoni number, millelt saab kriitiliste teemade puhul kätte ka väljaspool ametlikku tööaega (9:00 - 17:00).

Meie rebased aitavad sind alati hädast välja
Meie rebased aitavad sind alati hädast välja.
Soodustus Sinu klientidele

Soodustus Sinu klientidele

Selleks anname sulle personaalse promokoodi, mille pealt tekivad sinu kliendile väga konkreetsed rahalised võidud. Näiteks: Tellides sinult kodulehe teenuse, saab klient e-posti ja veebmajutuse esimeseks 6 kuuks tasuta.

Oma partnerite ja lõppklientide jaoks, kelle aega me hindame kõrgelt, oleme loonud otsetee. Mõne hiireklikiga saab kliendile saata eeltäidetud tellimuse, kus soodustus ja soovitud teenus on juba koos delegeerimisega aktiveeritud.

Rohkem tuntust ja nähtavust

Oleme koostöös partneritega loonud lõppkliente abistava blogi, mida kajastame oma veebilehel, sotsiaalmeedias kui ka kliendile saadetavas uudiskirjas. Lisaks meie 15 000 kliendini jõudmisele avaldatakse sinu artikkel ka Eesti suurimas digiportaalis Geenius.ee.


Blogis saad sa rääkida neil teemadel, milles sa ekspert oled ning kui sul ei ole kirjutamiseks aega või annet, siis ära muretse - meil on toimetajad, kes sinuga intervjuu teevad.


Loe lähemalt, miks me oma blogi tegime ja kuidas kõik sellest võidavad.

Soodustus Sinu klientidele

Mida meie partnerid räägivad

Väledad Veebimajutuse rebasepoisid on aidanud meil ellu viia palju põnevaid projekte ning on alati koheselt nõu, jõu ja tegudega olemas, kui peaksime abi vajama. Sellist koostööpartnerit saab julgelt oma klientidele soovitada.
Kaarel Aus, WebSystems
Kaarel Aus WebSystems
Kui ma hilisõhtul andmebaasi vastu taevast lasen, siis on hea teada, et kuskil on keegi, kes mu hädast välja aitab. Veebimajutus For The Win.
Kaupo Kõrv, Haiku
Kaupo Kõrv Haiku
Oleme tänu Veebimajutusele saanud igale küsimusele kiire vastuse, mis on meie jaoks väga oluline. Samuti oleme tänu neile leidnud palju uusi tutvusi, kellest on omakorda kujunenud meie kliendid.
Siim Suur, Veebidoktor
Siim Suur Veebidoktor
Soovitame sind oma klientidele

Soovitame Sind oma klientidele

Me lisame Sinu firma andmed meie lehele "õige kontakti leidmise tööriista", kus soovitame oma 15 000 kliendile täpselt nende vajaduste järgi koostööpartnerit. See on filtreeritav professionaalne galerii, kuhu saad lisaks nimele ja logole üles panna lühikirjelduse ning märkida ära valdkonnad mille järgi sind leida võiks - olgu selleks siis Sinu suurim tugevus, või valdkond kuhu soovid rohkem ja rohkem liikuda.

Vaata lähemalt, kuidas me viime oma koostööpartnereid ja kliente kokku

Soodustused Sinu teenusele

Esimese asjana saad vähendada oma püsikulusid. Meie juures saad oma firma kodulehte ja e-posti edaspidi majutada tasuta. Selleks pakume sulle võimekat Partner paketti: kettamahtu küllaga, SSH ligipääs, versioonihalduse tugi, piiramatult e-posti aadresse, FTP kontosid, MySQL ja PostgreSQL andmebaase jpm.

Partner paketi detailid

Kettamahtu kokku (SSD)150 GBSSH ligipääs ja Git, CVS, SVN versioonihaldusjah
Alias- ja alamdomeenepiiramatultMemcached võimalus (server)jah
E-posti aadressepiiramatultPHP, Python, Ruby, Perl, CGIjah
FTP kontosidpiiramatultvirtualenv, pip, composer, npm, gem, bundlerjah
MySQL (MariaDB), PostgreSQLjahWP-CLI, Drush, Grunt, Gulp, Bowerjah
SSL (HTTPS), eraldi IP aadressjahRoR, Jekyll, Less, Sass võimalusjah
Partnerile endale on veebimajutus alati TASUTA

Tekkis küsimus? Siit leiad kindlasti vastuse

Kas partnerprogramm on tasuline?

Partnerprogramm on tasuta vastastikune koostöövorm, mis sisaldab lõppkliendile lisaväärtust ja aitab talle mugavamalt paremat teenust ja teenindust pakkuda.

Kas see kohustab millekski?

Koostöö- ja partnerluskokkulepe on nagu sõbralik käepigistus, kus mõlemad osapooled lubavad toetada ja soovitada teineteist ilma siduva kohustuseta.

Mis kasu mina sellest saan?

Meie soov on läbi personaalse halduri ning uute klientide leidmise ja majutamise tööriistade Sinu töö lihtsamaks muuta. Tasuta majutus on lihtsalt boonus. Küsi lisa!

Mis kasu minu klient sellest saab?

Sinu kliendil on mugav ja soodne veebis jalad alla saada. Sul on võimalik talle mõne klikiga tasuta 6 kuu majutuse tellimus saata ning endale ka ligipääsuõigus küsida.

Kuidas käib ülekolimine?

Partnerlus ei kohusta praeguseid teenuseid mujalt ületooma, kuid kui peale meis veendumist on kindel soov kolida, siis selleks on meil tasuta kolimisabi.

Kes sobib partneriks?

Meie koostööpartneriks sobivad nii veebiarendajad, IT-haldusfirmad kui ka turundajad - kõik kes puutuvad aktiivselt kokku veebirakenduste majutamisega.

Tunned koostöö vastu huvi? Räägime lähemalt

+372 5696 0910