Veebimajutus.ee ostis Cactus Hostingu kliendibaasi

10.03.2014

Veebimajutus.ee kaubamärki kasutav Elkdata sõlmis lepingu Cactus Hostinguga, mille tulemusena saab Elkdata enda haldusesse Cactus Hostingu kliendibaasi pea 2000 uue domeeni ja veebimajutuse kliendiga.

PRESSITEADE:

Märtsi alguses jõustunud tehingu tulemusel suureneb Veebimajutus.ee hallatavate domeenide hulk 1945 domeeni võrra. Märtsi lõpuni kestva üleminekuperioodi jooksul viiakse Cactus.ee klientide e-posti ja veebilehtede teenused üle uuele Veebimajutus.ee infrastruktuurile. Klientide jaoks toimub üleminek etapiviisiliselt ning teenuste tööd see ei mõjuta.

„Meie eesmärk on pakkuda klientidele veel kvaliteetsemat ja võimalusterohkemat veebimajutusteenust kiirelt areneval ning tugeva konkurentsiga turul. Sellest tulenevalt pidasime vajalikuks ühendada Cactus Hostingu kliendibaas meie ettevõttega “ ütles Elkdata juht Margus Merilai.

Elkdata teenindab täna kokku rohkem kui 10 000 domeeni ja veebimajutusteenuse klienti. Cactus Hostingu kliendibaasi ostuga suurendati .EE domeenide turuosa 1695 võrra, millega Elkdata kindlustab oma teist positsiooni .EE registripidajate turul Elioni ees.

Merilai sõnul on Elkdata pikaajaline eesmärk saavutada esimene positsioon Eesti turul ja Cactus Hostingu kliendibaasi ostuga liigutakse seatud eesmärgile sammu võrra lähemale.

Liitumise tulemusena laieneb Veebimajutus.ee teenuste valik senistele Cactus.ee klientidele, sh ka suurem andmemaht.

Elkdata OÜ on tegutsenud 15 aastat domeenide registripidajana ja serveriteenuste pakkujana. Aastaid tegutseti hobiprojektina ning alles 2006. aastal tehti jõulisemaid samme ning püstitati kõrged eesmärgid teenuse lihtsusele ja kvaliteedile, mille pöördepunktiks sai uue kaubamärgi Veebimajutus.ee kasutusele võtmine.

‹ Loe kõiki uudiseid

Cart