Uus teenus: Tee-ise-veeb - soodne ja mugav lahendus veebilehe valmistamiseks

17.05.2013

Koostöös Edicy-ga saame nüüd kõikidele veebilehe sooviga klientidele pakkuda täiesti uut majutusteenuse terviklahendust, mis koosneb e-postist, veebimajutusest ja ülilihtsast Edicy veebiehitustööriistast.

Tee-ise-veeb on soodsa hinnaga kompleksteenus, mis sisaldab kõike vajalikku, et ennast ilma tehniliste oskusteta internetis nähtavaks teha. Tee-ise-veeb pakettides on kokku koondatud nii e-posti majutus kui ka Edicy sisuhaldusega veebiehitustööriist, millega igaüks saab endale kodulehe teha.

Edicy veebiehitustööriist sisaldab majutust oma veebiaadressil, tuge, uuendusi, kaasaegset funktsionaalsust ning laia valikut professionaalseid valmiskujundusi. Kõik kodulehe kujunduskavandid on Tee-ise-veeb paketi hinnas ja neid saab jooksvalt iga hetk ühe klikiga vahetada.

Mis on Edicy?

Edicy on auhinnatud eestikeelne veebiehitustööriist ja selle kasutajad ei pea olema IT-spetsialistid, et oma äri veebis ajada. Lisaks ettevõtetele ja organisatsioonidele sobib teenus ka eraisikutele, näiteks hobiprojekti, pereveebi või galerii loomiseks.

Tee-ise-veeb pakettidega saad lähemalt tutvuda siit: www.veebimajutus.ee/veebilehe-tegemine

‹ Loe kõiki uudiseid

Cart