Veebid veelgi kiiremaks: Memcached server, PHP 7 ja SSD

16.02.2016

Meie spetsialistid on vahepeal kõvasti vaeva näinud ja higi valanud, et meie klientide kodulehtede ja veebipoodide kiirust läbi uute lisavõimaluste veelgi parandada. Memcached server, PHP 7 ja SSD kettalahendus on selle tulemuseks. Need on uued võimalused Veebimajutus.ee teenusepakettides.

Memcached server 

Memcached on tavapäraselt kasutusel kallimatel privaatserveritel, kus kogu tarkvara on võimalik oma käe järgi ise seadistada. Tavapärases veebimajutuspaketis ei oska spetsialistid seda oodata ega ka küsida. Meil on väga hea meel see võimalus oma klientideni nüüd tuua.

Memcached serveri tööpõhimõte seisneb selles, et lahendus jätab meelde veebilahenduse andmebaasi päringute vastuseid serveri mälus, vähendades andmebaasi tehtavate pöördumiste arvu - misläbi muutub veebirakendus kiiremaks.

Memcached toe aktiveerimiseks on vajalik Veebimajutus Pluss pakett ning võimaluse kasutuselevõtuks on vaja veebiarendaja panust. Võta meiega ühendust, kui soovid lisainfot või Memcached toega veebimajutust aktiveerida.

PHP 7 tugi

Uue versiooni näol on PHP läbinud väga suure uuenduskuuri - kõvasti on tõusnud jõudlus, paranenud on mälukasutus ja arendajatele on lisandunud uued võimalused. 
Oleme PHP 7 tuge samm-sammult lisamas kõikidele meie klientidele.

Kuna PHP 7 on kohati oluliselt erinev eelkäijast, siis enne uuele versioonile üleminekut peab teie arenduspartner veebirakenduse kindlasti ülevaatama ning vajadusel ka koodis muudatusi tegema.

SSD kettalahendus

Meie klientide veebirakenduste ja andmebaaside veel kiiremini jooksutamiseks varustasime uuenenud veebimajutusplatvormi "enterprise" SSD kettalahendusega (RAID10). Vaata kõiki veebimajutusteenuse detaile pakettide võrdlustabelis.

‹ Loe kõiki uudiseid

Cart