Tegime mõned olulised sammud kõige arendajasõbralikuma veebimajutaja tiitli suunas

2.06.2015

Meie veebimajutusteenuse funktsionaalsus täienes veel mitme populaarse arendusvõimaluse näol, pakkudes Node.js ja Ruby baasil toimivate tööriistade Grunt, Gulp, Bower, Jekyll, RoR, Less, Sass, Composer jpt võimalust.

Veebiarendajatel on nüüd võimalik ka tavapärases veebimajutuses SSH kaudu käsurealt npm, gem või Bundler kaudu näiteks Grunt, Gulp, Bower, Jekyll, RoR, Less, Sass, Composer või teisi arendust lihtsustavaid vahendeid kasutada ja paigaldada, mille toimimise eelduseks on Node.js või Ruby tugi serveris.Me ei paku Standard ja Pluss paketis täisfunktsionaalset Node.js ja Ruby hostingut vaid võimalust neil keeltel põhinevaid rakendusi kasutusele võtta, seadistada ja vajadusel ise käsurealt lisaks paigaldada.

SSH käsurealt kasutatavad haldus ja arendusvahendid on leidnud ka varem veebiarendajate seas positiivset vastukaja. Näiteks kui lisasime Drushi kasutusvõimaluse Drupali arendajatele ning Pythoni toe ja tööriistad Django, Flask ja Pyramid arendajatele.

Sellest tulenevalt oleme me ka põnevil, kuidas uued võimalused vastu ja kasutusele võetakse :)

Lisaks juba väljatoodud ja veebiarendajaid puudutavatele võimalustele soovime kõigile meelde tuletada, et veebimajutuses on võimalik võtta kasutusele ka versioonihalduse klientprogrammid, näiteks Githubis, Bitbucketis või mujal majutatud repositooriumitega. Käsurealt saab kasutada kas Git, Subversion (SVN), Mercurial (Hg) või CVS versioonihalduse klientprogramme.

Veebimajutusteenuste ülevaate leiad siit: www.veebimajutus.ee/veebimajutuse-vordlus

Mugavamat ja turvalisemat arendamist!

‹ Loe kõiki uudiseid

Cart