Andsime oma panuse veebidisaini huviliste ja rohelise mõtteviisi arendajate toetamisel

11.05.2015

Sel kuul on toimunud 2 põnevat 48-tunnist maraton tüüpi üritust, YourDesignWorks ja Garage48 GreenTech, mille mõlema puhul anti meile võimalus anda oma panus ürituse toetamiseks.

YourDesignWorks

1-3. mai toimus Tallinnas Kultuurikatlas YourDesignWorks veebidisaini nädalavahetus, mis on oma olemuselt praktiline töötuba kõigile, kellel on huvi mõista ja proovida kätt veebilehe disainimisel.Pildil on YDW meeskond ja võitja Ungru Mahe Liha.

YourDesignWorks toimus juba teist korda ning seda soovitakse kindlasti ka tulevikus veel korrata, seega kui sul on huvi saada veebidisaineriks või on sul oma töö või äri, kus tahaksid rohkem ise asju ära teha, siis kindlasti hoia YourDesignWorks tegemistel silma peal.

Koduleht: yourdesignworks.co


Garage48 GreenTech

8-10. mai toimus Tehnopoli Startup Inkubaatoris Garage48 GreenTech idee- ja arendusmaraton, kus sel korral oli osalejatel võimalus keskkonna parandamise ja kliima muutusega seotud ideed IT kasutades reaalsuseks muuta.Pildil on võitja meeskond VeggieRadar, Garage48 Mentor ja meie esindaja.

Garage 48 on juba 2010 aastal alguse saanud ürituste sari, mis võimaldab iduettevõtetel erinevaid ärilisi algatusi ellu viia. Selles osalejad peavad 48 tunni jooksul oma idee müügikõlbulikuks või prototüübiks realiseerima. Näiteks valmistama arvutiprogrammi, Interneti teenuse, mobiilirakenduse vms.

Koduleht: garage48.org

‹ Loe kõiki uudiseid

Cart