Oled mõnikord paraja paku otsa sattunud?

Võtame südameasjaks Sind meie teenuseid kasutades aidata, et koos kitsaskohtadest läbi raiuda. Soovime ka võimalusel kaasata Sind meie teenuse arengusse, et seeläbi arendada funktsionaalsust, mis oleks Sulle kasulik ja teeks igapäevased toimingud mugavamaks.

Tunned huvi? Räägime lähemalt >

Tõnis Bramanis | Partnerihaldur, tehniline tugi

Arendaja-sõbralik teenus

Läbi partnerprogrammi saame olla arendajale veel paremini toeks, Sinu personaalne haldur on jooksvate asjadega kursis ning koordineerib vajadusel keerulisemaid teemasid ka meie arendusmeeskonnaga. Oleme loonud ja arendame pidevalt edasi meie teenuste platvormi, mis toetaks arendajate vajadusi paremini ja sisaldaks tema tööd lihtsustavat funktsionaalsust.

Kuulame huviga ära kõik tekkinud ideed, et neid teenuse edasisel arendusel arvesse võtta. Võimalusel kutsume Sind osalema uute arenduste prototüübi ja testimise faasis.

Arendaja-sõbralik teenus

Meie veebimajutusteenuse funktsionaalsus, mida arendajad hindavad

SSH ja SFTP ligipääs

Ka tavapärases veebimajutuses annab SSH arendajale palju mugavusi juurde - nii koodi, versioonihalduse kui arendusvahendid. Nt Drush, Composer, Grunt, Bower.

Versioonihalduse tugi

SSH kaudu saab kasutada järgnevaid versioonihalduse klientprogramme: CVS, Subversion, Mercurial, Git. Nt Githubis ja Bitbucketis majutatud repositooriumitega.

Pythoni majutus ja tööriistad

Võimalik on näiteks majutada Django, Flask, Pyramid veebirakendusi ning ise vajalike Pythoni mooduleid näiteks virtualenv-s pip abil juurde paigaldada.

PHP, Node.js ja Ruby arendusvahendid

Käsurealt saab kasutada eelpaigaldatud tööriistu WP-CLI, Drush, Grunt, Gulp ja Bower ning composer, npm, gem ja bundler abil paigaldada PHP, Node.js ja Ruby lisatarkvara, nagu näiteks RoR, Jekyll, Less, Sass jpm.

PostgreSQL ja MariaDB andmebaasid

Lisaks tavapärasele MySQL (MariaDB) toele on meie veebimajutuses võimalik jooksutada ka PostgreSQL andmebaase ning neid ka üle SSH käsurealt kasutada.

PHP versiooni valik ja kiirendi

Viimased PHP versioonid on meil toetatud ja neid on võimalik iseteenindusest ka määrata. Vaikimisi annab Sinu koodile hoogu juurde Zend OPCache PHP kiirendi.

Uus! SSD kettalahendus

Veebirakendusi ning andmebaase jooksutame meie veebimajutuse teenusepakettides nüüd kiirel SSD kettalahendusel (RAID10).

Uus! Redis ja Memcached tugi

Redis ja Memcached server hoiab operatiivmälus andmebaasi päringute vastuseid, et vähendada andmebaasi tehtavate pöördumiste arvu - misläbi muutub veebirakendus kiiremaks.

Meie teenus areneb just selles suunas, mida meie partnerid ja kliendid soovivad

Tunned koostöö vastu huvi? Räägime lähemalt

+372 5696 0910