Tasuta kodulehe tegemine tee-ise meetodil

Koostöös Voog-iga saame nüüd pakkuda Tee-ise-veeb majutusteenuse terviklahendust, mis koosneb e-postist, veebimajutusest ja kodulehe tasuta isetegemise võimalusest Eesti tehtud ja tuntud Voogi veebiehitajaga.

Kodulehe isetegemine
Voog veebiehitustööriistaga

Voog on mugav kompleksteenus, mis sisaldab kõike vajalikku,
et ennast ilma tehniliste oskusteta internetis nähtavaks teha.

Koduleht Tasuta Vaata lähemalt

Mida tähendab kodulehe tasuta tegemine?

Mis on Tee-ise-veeb?

Tee-ise-veeb paketis on kokku koondatud nii e-posti majutus kui ka Voog sisuhaldusega veebiehitustööriist, mida kasutades igaüks saab endale tasuta kodulehekülje valmistada.

Lisaks ettevõtetele ja organisatsioonidele sobib teenus ka eraisikutele, näiteks hobiprojekti, pereveebi või galerii loomiseks.

Mida Voog sisaldab?

Voog veebiehitustööriist sisaldab majutust enda valitud veebiaadressil, tuge, uuendusi, kaasaegset funktsionaalsust ning laia valikut professionaalseid valmiskujundusi.

Kõik kodulehe kujunduskavandid on Tee-ise-veeb paketi hinnas tasuta ja neid saab jooksvalt iga hetk ühe klikiga vahetada.

Pakub huvi, kuidas edasi?

Alusta tellimist ning registreeri soovitud domeen – perenimi.ee; firmanimi.com vms. Kui sul on oma domeen juba olemas, siis saad selle üle tuua.

Peale tellimuse esitamist ja kinnitust saabub Sinu e-posti aadressile kodulehekülje loomise kinnituskiri. Siis saad alustada oma uue veebilehe valmistamist.

Proovi riskivabalt

Raha tagasi garantii
Proovi meie teenust 30 päeva kasutada ja veendu ise selle kvaliteedis. Kui ei sobi, saad 100% raha tagasi.
Loe lähemalt
Cart