Milliseid andmeid veebilehel kogume?

Oma teenuse pakkumiseks, statistika kogumiseks ja veebisaidi üldiseks toimimiseks kasutame küpsiseid (cookies). Küpsiste andmed ei ole veebilehelt kättesaadavad kolmandatele isikutele.

Lisaks kasutame küpsiseid ka taasturundamise (remarketing) eesmärgil (kolmanda osapoole veebisaitidel) Google Analyticsi abiga. See aitab meil reklaame optimiseerida ja serveerida põhinevalt külastaja varasemal käitumisel meie veebilehel. Antud andmete kogumist on võimalik seadistada Google-i reklaamiseadetes (https://www.google.com/settings/ads).

Samuti on kasutusel Google Analytics demograafia- ja huvidepõhine raporteerimissüsteem, et üldistatud ja anonüümsel kujul meie veebisaidi kasutajate kohta teenuse ning turundamise parandamise eesmärgil infot koguda.

Küpsiste kohta on võimalik lisa lugeda Wikipediast (http://et.wikipedia.org/wiki/HTTP-k%C3%BCpsis) ja nende kasutamisest on soovikorral võimalik loobuda näiteks selle veebilehitseja laienduse abil (https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/). Palume aga arvestada sellega, et küpsiste kasutamisest loobumisel ei tööta korrektselt enamus kaasaegseid veebilehti Teie veebilehitsejas.

Ei leidnud, mida otsisid? Küsi meilt, me aitame!

Helista numbril 683 5188 või kirjuta abi@veebimajutus.ee

Või saada oma küsimus siin, võtame sinuga ühendust nii pea, kui võimalik.

Cart