Kuidas suunata e-posti aadressi?

E-posti aadressi saab suunata ainult Veebimajutus.ee halduses olevatele e-posti kontodele.

Erinevad rämpsposti vastased meetmed toovad tänapäeval kaasa olukorra, kus kirjade edasisuunamine mitme teenusepakkuja vahel ei pruugi olla edukas. Kirja vastuvõttev server tuvastab, et saatja aadress ja kirja edastav server ei ole kuidagi omavahel seotud ning seetõttu loeb kirja tihti rämpskirjaks. Seetõttu ei olegi sellist suunamist hea teha, sest näiteks Gmaili puhul ei jõuagi need kirjad enamasti postkasti vaid lõpetavad spämmi kaustas. See omakorda tekitab palju pahandust, sest nii jäävad kohese tähelepanuta ka väga olulised kirjad. 

Kui soovid oma postkasti lugeda Gmaili keskkonnas, siis lisa suunamise asemel e-posti aadress otse Gmaili keskkonda. Vaata siit, kuidas seda täpsemalt teha.

Suunamise aktiveerimiseks logi sisse iseteenindusse. Vali töölaualt domeen. Seejärel vali 'E-post' ⇒ 'Aadressid'.  Nüüd vajuta aadressi  taga "Suunamine" veerus olevale nupule 'Suuna'. Avanenud lahtrisse kirjuta e-posti aadress, kuhu Sa soovid, et Sinu kirjad edaspidi suunduksid. Vajuta “Lisa”.

Kui soovid kirjadest jätta serverisse koopiad, siis tuleb Sul suunamise seadistuste alt aktiveerida valik "Soovin", mis kinnitab, et Sinu koopiaid hoitakse ka meie serveris. Muudatuste jõustumiseks vajuta "Salvesta".Ei leidnud, mida otsisid? Küsi meilt, me aitame!

Helista numbril 683 5188 või kirjuta abi@veebimajutus.ee

Või saada oma küsimus siin, võtame sinuga ühendust nii pea, kui võimalik.

Cart