Kuidas muuta veebileht Googlile ja teistele otsingumootoritele paremini nähtavaks?

SEO (Search Engine Optimization) ehk otsingumootoritele optimeerimine tähendab veebilehe arusaadavamaks tegemist otsingumootorite robotite jaoks. Oluline on korrektne lehe struktuur ja sisu, kasutajasõbralikud aadressid (URL'id), märksõnad, kirjeldus, korrektsed pealkirjad jne.

Kasutades meie poolt pakutavaid kodulehe loomise võimalusi soovitame peale sisu loomist määrata ära ka korrektne veebilehe pealkiri (nt H1), aadress (URL) kirjeldus ja märksõnad. Iga keele kohta saab määrata antud seadistused eraldi, st inglisekeelsel lehel oleks korrektne kasutada inglisekeelseid märksõnu. 

Kõige olulisemaks peab Google iga lehe sisutekste, mille puhul tasub võimalusel jälgida põhimõtet, et iga lehe rõhuasetus oleks optimeeritud ühele sõnale või fraasile, mis kordub nii eelnevalt mainitud lehe pealkirjas, sisus kui aadressis (URL). Näiteks "telefoni remont" teenuse pakkumisel oleks antud lehe pealkiri "Telefoni remont", sisus oleks külastajale vajalik ja loogiline jutt sisaldades "telefoni remont" fraasi teksti sobivas käändes ning kodulehe aadressribal oleks domeeni nime taga "/kodulehe-remont" aadressina.

Lisaks on tänapäeval Googli sõnul aina olulisemaks muutumas ka lehe turvalisuse tase, mida on võimalik tõsta HTTPS (SSL) kasutuselevõtuga. Täpsemalt saab lugeda siit: www.veebimajutus.ee/ssl-sertifikaat

Kui on soov saada abi otsingumootoritele optimeerimise osas, siis on võimalik võtta ühendust mõne meie koostööpartneriga, kes SEO teenuseid pakuvad ja on kõikidest võimalustest täpsemalt teadlikud: www.veebimajutus.ee/kodulehe-tellimine

Ei leidnud, mida otsisid? Küsi meilt, me aitame!

Helista numbril 683 5188 või kirjuta abi@veebimajutus.ee

Või saada oma küsimus siin, võtame sinuga ühendust nii pea, kui võimalik.

Cart