Kuidas muuta e-posti aadressi parooli?

Juhul, kui kehtiv e-posti parool on Teile teada, siis saate seda muuta sisse logides webmaili meie kodulehe kaudu valikust "Loe e-posti" või minnes otse aadressile:https://webmail.veebimajutus.ee/. Peale edukat sisenemist valige ülevalt paremalt 'Seaded' ning seejärel 'Parool'/'Muuda parooli'. 

Kui parool on ununenud siis tuleb parooli muutmiseks logida sisse iseteenindusse aadressilt https://admin.veebimajutus.ee/, seejärel vajutada domeeni nime peal millega seotud e-posti aadressi parooli soovite muuta ning avanenud vaates valida 'E-post'. Nüüd kuvatakse Teile domeeniga seotud e-posti aadressid ning parooli muutmiseks vajutage soovitud aadressi taga olevale parooli valikule 'Muuda'. Seejärel sisestage uus parool või vajutage nupule 'genereeri'. Viimase puhul tuleb parool üles kirjutada või endale turvalisse kohta salvestada kuna hiljem ei ole kehtivat parooli näha. Uue parooli salvestamiseks vajutage 'OK'. Uus parool kehtib koheselt.

Kui teil ei ole iseteeninduse õigusi, siis peate pöörduma domeeni omaniku või haldajaks volitatud isiku poole, et soovitud e-posti aadressile uus parool määrataks.

Ei leidnud, mida otsisid? Küsi meilt, me aitame!

Helista numbril 683 5188 või kirjuta abi@veebimajutus.ee

Või saada oma küsimus siin, võtame sinuga ühendust nii pea, kui võimalik.

Cart