Kuidas kolida postkastid meile?

E-posti teenuse puhul on meie kõigi jaoks oluline selle töökindlus. Seetõttu tuleb ka e-posti teenuste kolimisel teha toimingud kindlas järjekorras, et ükski e-kiri ei läheks kaduma.

Kui soovite oma e-posti teenuse koos postkastide sisuga meile kolida, siis tuleks esmalt luua meie iseteeninduses postkastid samade paroolidega, mis toimivad vana teenusepakkuja juures. Seejärel tuleks antud ligipääsud meile edastada, et me saaksime postkastide sisu kopeerida. Kui meie iseteeninduses on postkastid valmis, saame domeeni MX-kirjed muuta meie omadeks. Muudatused jõustuvad 24 tunni jooksul, peale seda hakkavad kirjad meie serverisse tulema. Kui domeen või selle nimeserverid ei ole meie haldusalas, siis peaksite muutma domeeni MX-kirjed oma registripidaja või nimeserveri teenusepakkuja juures. Täpsed väärtused saate küsida meie klienditoelt. Meie haldusalas oleva domeeni puhul saate taastada Elkdata MX-kirjed meie iseteeninduses "Nimeserver" lehel.

Kui MX-kirjed on muudetud ning vana teenusepakkuja postkastidesse enam kirju ei jõua, siis kopeerime postkastide sisu ümber ning saate vana teenusepakkuja juures teenuslepingu lõpetada.

Ei leidnud, mida otsisid? Küsi meilt, me aitame!

Helista numbril 683 5188 või kirjuta abi@veebimajutus.ee

Või saada oma küsimus siin, võtame sinuga ühendust nii pea, kui võimalik.

Cart