Õiguste delegeerimine

Õiguste jagamine ja haldamine iseteeninduse kaudu

Iseteeninduses on õiguste jagamine veidi võimalusterohkem kui kodulehel tellimisprotsessi käigus. Lisaks e-posti aadressile saatmisele on iseteenindusest võimalik ka kohe ligipääsu vastuvõtja iseteeninduse kasutajakonto sisestada või ID-kaardi või Mobiil-ID abil sisenemiseks isikukood määrata.

Ligipääsu jagamine asub "Iseteeninduse konto" või domeeni puhul "Domeeni konto" lehel lõpus:

Kahe viimase valiku puhul kinnitust ei küsita ning ligipääsuõigus lisatakse koheselt. E-posti aadressile kutse saatmise valiku tegemisel käitub süsteem samamoodi nagu kodulehelt tellimusprotsessi kaudu ligipääsuõiguse saatmisel.

Jagatud domeeni või iseteeninduse ligipääsuõiguse kasutamine

Peale ligipääsuõiguse saamist tekib iseteeninduse päises logo kõrvale paremale äärde rippmenüü, kust on võimalik siis enda kasutajakonto ja Sulle delegeeritud domeeni(de) või iseteeninduse konto(de) ligipääsu(de) vahel valida.

Õiguste jagamine uue tellimuse tegemise käigus kodulehelt

Kui täidad tellimust ise või teeb seda Sinu eest kodulehe arendaja, siis mõlemal juhul on võimalik tellimusprotsessi viimasest vaatest soovitud ligipääsuõigused teisele isikule delegeerida. Selleks tuleb vajutada nuppu „Soovid anda ligipääsu teisele ettevõttele või isikule?“, mille peale avanevas aknas tuleb sisestada"Kutse saaja e-posti aadress" ning"Jagatav ligipääs" kogu iseteeninduse kontole või konkreetsele domeenile.

Peale ligipääsu kutse saatmist edastatakse kiri sisestatud e-posti aadressile ning kirjas olevale lingile klikates on võimalik ligipääsu kutse vastu võtta. Selleks tuleb kas oma olemasoleva iseteeninduse kontoga siseneda või siis kasutajakonto puudumisel uus luua.


Kui kasutamisel tekivad küsimused või ettepanekud, siis palume need saata abi@veebimajutus.ee aadressile.


Ei leidnud, mida otsisid? Küsi meilt, me aitame!

Helista numbril 683 5188 või kirjuta abi@veebimajutus.ee

Või saada oma küsimus siin, võtame sinuga ühendust nii pea, kui võimalik.

Cart