Õiguste delegeerimine

Õiguste jagamine ja haldamine iseteeninduse kaudu

Iseteeninduses on õiguste jagamine veidi võimalusterohkem kui kodulehel tellimisprotsessi käigus. Lisaks e-posti aadressile saatmisele saab iseteenindusest sisestada ligipääsu ka kohe vastuvõtja iseteeninduse kasutajakontole või ID-kaardi/Mobiil-ID/Smart-ID abil sisenemiseks isikukood määrata.

Ligipääsu jagamist saab teha iseteeninduse esilehel vajutades üleval paremal hammasratta ikoonile ning avanenud rippmenüüst valige  'Ligipääsud ja õigused'.

Kahe viimase valiku puhul kinnitust ei küsita ning ligipääsuõigus lisatakse koheselt. E-posti aadressile kutse saatmise valiku tegemisel käitub süsteem samamoodi nagu kodulehelt tellimusprotsessi kaudu ligipääsuõiguse saatmisel.

Selgituse väli ei ole kohustuslik, kuid aitab paremini orienteeruda kui domeene ja lisatud ligipääse palju. Kinnitamiseks valige 'Lisa'. 


Jagatud domeeni või iseteeninduse ligipääsuõiguse kasutamine

Peale ligipääsuõiguse saamist tekib iseteeninduse esilehel valikusse 'Mulle jagatud domeenid ja teenused' lisatud ligipääs, kust on võimalik Sulle delegeeritud domeeni(de) või iseteeninduse konto(de) ligipääsu(de) vahel valida.

Ei leidnud, mida otsisid? Küsi meilt, me aitame!

Helista numbril 683 5188 või kirjuta abi@veebimajutus.ee

Või saada oma küsimus siin, võtame sinuga ühendust nii pea, kui võimalik.

Cart