Veebimajutus aitab alustajaid

Me olime ise ka ükskord alguses. Nüüd oleme jõudnud etappi, kus saame panna oma õla alla alustajate ja ettevõtlike toetamisel. Aitame noortel, ettevõtetel, startupidel ja muudel projektidel veebis jalad alla saada, andes teele kaasa tasuta veebimajutuse või kodulehe isetegemise tööriista.

Võta 6 kuud tasuta teenust Sul on juba promokood?

Meie inkubaatori koostööpartnerid

Tegeled alustajate ja ettevõtlikega ning soovid ka meiega koostööd teha?

Koostöö osas kirjuta aadressile inkubaator@veebimajutus.ee

Tekkis küsimus? Siit leiad kindlasti vastuse

Mis juhtub peale 6 kuu möödumist?

Kui esimesed 6 kuud tasuta majutust saab täis, siis järgmise perioodi eest esitame vastavalt valitud teenusele arve. Loobumise soovi korral lihtsalt tühistame selle.

Mis teenustega alustajaid toetate?

Pakkumine sisaldab endas kõiki e-posti ja kodulehe majutuse pakette. Tänu koostööle Voog-iga saame pakkuda ka Tee-ise-veeb kodulehe terviklahendust.

Kellele inkubaator on mõeldud?

Inkubaatorprogrammi raames toetame majutusega kõiki ettevõtlike alustajaid, startupe, muid projekte ja organisatsioone kes on tegutsenud alla 1 aasta.

Kes sobib koostööpartneriks?

Meiega liituma on oodatud kõik organisatsioonid, kes on mingitpidi seotud startupide ja noorte ning ettevõtlikega, ka koolitamise, juhendamise, toetamise vms vormis.

Miks valida Veebimajutus.ee?

Sest me pingutame kõige rohkem :) Tänu panusele ja seda väärtustavatele klientidele olemegi paari aastaga tõusnud teiseks suurimaks teenusepakkujaks Eestis.

Mida pakute veebiekspertidele?

Kui puutud aktiivselt kokku domeenide registreerimise, kodulehtede loomise ning haldamisega, siis anna endast meile märku ja saadame sulle partnerluse kohta lisainfot.

Meie rebased aitavad sind alati hädast välja

Vajadusel anname Sulle nõu

Meie veebirebased on siin, et sind teele aidata. Oma küsimustega pöördu kindlasti meie poole, kõike ei pea ise teadma ja oskama.

Tahame olla Sulle partneriks nii algusaegadel kui hiljem suure ja tugevana, seega palume kindlasti anda protsessi käigus ka meile tagasisidet, et kuidas saaksime Sinu elu veebis lihtsamaks ja kasulikumaks muuta.

Oled alustaja? Veebimajutus aitab sul jalad veebis alla saada

Võta 6 kuud tasuta majutust